Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek feljogosít egy...

Monika123456789 kérdése:

Szerintetek feljogosít egy férfit, hogy ököllel üssön egy nőt, mégha a nő feleselt is neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 23:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
64%

Honnan veszed, hogy egy nő minden esetben gyengébb mint te? Rosszul fogalmazol. Nem azért nem bántasz nőt, mert gyengébb, hanem azért nem bántasz gyengébbet, mert gyengébb. Az hogy férfi vagy nő, semmi köze nincs az egész morális kérdéshez. Ez egy hülyeség.


Gulágtáborba küldeni valakit sokkal tisztességesebb, mint megütni valakit.

2014. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%

Ha azért valaki megüt egy nőt, mert visszaszólt, és elmondta a véleményét, az csak annyit bizonyít, hogy az illetőnek alacsony az ingerküszöbe és semennyire nem bírja a kritikát. A felhasználónév alapján azt következtetem vakmerően, hogy nő vagy, és javaslom, hogy hagyd el azt a tahót.


Arról prédikálni meg tök felesleges, hogyha a nő így meg úgy megtámad. Persze előfordul, de szerintem egyértelműen lejön, hogy ez nagyon nem az a történet, hogy megpróbált kirabolni a nő, és kicsavartad a kezéből a telefonod...

2014. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Utolsónál van a jó gondolkodás.

Én csak a mentalitás helytelenségére próbáltam rávilágítani, amit az előttem lévőek elkezdtek általánosítva leírni.

Szóval tényleg jó lenne tudni egy kcisivel többet a kérdező helyzetéről, hogy tudjunk válaszolni.

Az hogy valaki veszekszik, visszaszól, nem ad okot bántalmazásra.

2014. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Gulágba? Mit tudsz te fiam a gulágról? Aki kicsit is tudja milyen volt, az ilyen butaságot nem ír, és csak azért, mert valaki megüt egy nőt...

Van azért ellentmondás nálad nem is kicsit.

2014. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%

5.-nek mondanám, láttad a Gyilkos Joe c. filmet?

Ott a nõt (Sharla) Matthew McConaughey vágja orrba ököllel, és megérdemelte. Minden ismerõsöm szerint megérdemelte. Tudnak a nõk is nagyon alávalóak lenni, nyilván sok olyan helyzet van ahol megérdemlik. Akit érdekel mi volt a filmben az nézzen utánna.

2014. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
szerintetek normális az a nő aki azonnal élből ugyan azt, csak dupla erővel nem adja vissza egy ilyen "férfinek"?
2014. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
vissza feleselésért nem.. de ha egy másik fiúval találom akkor 1-2 pofon kijár..
2014. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ha a nő lecsap a férfinek egy pofont azt jogosan csapja vissza. Csak itt általában jön a meglepődés és a rinyálás, továbbá begerjednek a túlfűtött feministák.

Ezen kívül csak nagyon szélsőséges eseteket bírok elképzelni amit jogosnak gondolnák, szóval azt le sem írom. Egy-egy feleselésbe meg hülyeség a nemeket belevinni. Ilyenért embernek nem szabadna embert ütnie.

2014. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 L Diablo ***** válasza:
82%
Van egy pont, ahol már az férfi sem bírja tovább és eljár a keze. Ilyenkor, ha nem tudjátok megbeszélni a dolgot, és nem tudjátok egymást tisztelni, akkor el kell gondolkozni azon, hogy egyáltalán megéri együtt maradni vagy sem, mert amikor már ilyen agresszióba megy át a nő feleselése, akkor már ott nagy baj van.
2014. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ha csak "feleselt" az nem.


De pl haveromnak volt egy baratnője aki először eljatszotta a jókislanyt közben folyton lehúzta,megalazta,megcsalta a baratjat. Na ő megerdemelt volna egypar jókora pofont,a lányismerőseim szerint is..


Vagy pl ha a gyerekemre támadna egy nő azt leütnèm ököllel.

2014. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!