Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek feljogosít egy...

Monika123456789 kérdése:

Szerintetek feljogosít egy férfit, hogy ököllel üssön egy nőt, mégha a nő feleselt is neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 23:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
8%

" ha egy másik fiúval találom akkor 1-2 pofon kijár"

Gratula, baromka! Ha másik fiúval találod (félreérthetetlen helyzetben) akkor valamilyen szinten kevés vagy neki. Ergo: magadat képeld fel!

2014. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem az a valaszolo vagyok,de szerintem nagy baromsagot írtal Miquel.


Nehogymar magat érezze hibasnak valaki ha a parja félrekefel..


Ha nem illenek össze akkor lehet szakítani. De a masikat atverve,az arcába hazudva megcsalni...ez szemet dolog.

2014. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem elképesztőek itt a válaszok.

Meg lehet vetni valakit, ha megcsalja a párját, de felképelni? Sose ütöttem meg senkit, de maximum annyira tudnék felpofozni egy férfit, hogy piros legyen az arca 5 percig, egy férfi egy ütéssel képes lenne akár kiverni a fogamat vagy egy olyat adni, hogy a fal adja a másikat.

Ugyanezzel az erővel lehet mondani azt is, hogyha megcsal valaki vagy visszafelesel és nem tetszik, akkor el lehet válni és szakítani, de megütni szemét dolog...

Igen, le fognak pontozni, de nem érdekel. Vannak extrém helyzetek, de nem ezekre alapozva kéne szőrszálat hasogatni, hanem végiggondolni az egészet. Nekem is volt olyan barátnőm, aki szinte kiprovokálta, hogy megüssék, de nem tette meg a pasija, mert volt benne annyi tartás!

És ezen van a hangsúly, hogy nem kell hagyni, hogy odáig fajuljanak el a dolgok.

2014. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#23

Egy szóval sem írtam hogy pofont érdemel a megcsalas. ;)

2014. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
Akkor bocsánat, félreértettem!:)
2014. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Számtalanszor előfordul, hogy valaki-ÉRT hagyunk el valakit. Ez pedig csak úgy lehetséges, hogy a meglévő kapcsolat mellett találkozunk az illetővel. Az pedig, hogy akkora hatással van ránk, hogy - a szavaiddal élve félrekeféljünk - igenis azt jelzi, hogy otthon valami nincs rendben. A szerelem nem birtokjog. Ha én nem jól csinálom, és nem is igyekszem megváltozni, megérdemlem, hogy elhagyjanak, vagy megcsaljanak. Ezen nincs mit túráztatni az agyadat.
2014. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

23-as! Lehet én értettem félre valamit de: Te úgy tudsz megütni valakit hogy alig pirosodik be pár percig, a másik úgy bír megütni téged hogy kiessen egy-két fogad. Lehet félreértettem, de ez téged feljogosít arra hogy üthesd, míg a másik még vissza sem üthet mert ő nagyobbat üt?

Itt a logikát nem értem. Ha nem akarja az ember hogy valaki visszaüssön akkor minek üti meg?

Én se támadok be egy C kategóriájú falkát ha nem akarom hogy megverjenek.

Nők! Ha a pasitok erősebbet üt nálatok, és féltek attól hogy VISSZAüt akkor NE üssétek meg vagy NE pofozzátok fel. Ha pedig NEM VISSZA hanem simán üt akkor pedig ott kell hagyni és feljelenteni.

Am kérdésre visszatérve feleselésért nem kéne senkit se megütni. Se férfi nőt se nő férfit, se férfi férfit és minden variációban. Aki a feleselésre ennyivel tud csak reagálni az meg se érdemli hogy ne feleseljenek neki...

2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%

Úristen mennyi ember van itt, aki megütne egy nőt... Oo Ezért van Magyarországon ennyi családon belüli erőszak és nőbántalmazás, mert ennyi szemét férfi van ebben az országban. Gondolom ti a gyerekeiteket is bántanátok. Tudjátok mit? Dögöljetek meg!

#3-as voltam.

2014. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, soha nem ütöttem még meg senkit. Pedig engem is dühítettek már fel nagyon, ugyanez igaz rengeteg férfire, mégis meg tudják állni, akármi is legyen.

Azon múlik az egész, hogy mennyire korlátozod magad. És nem helyes egyik fél felől sem a fizikai bántalmazás, de nem összehasonlítható azzal, hogyha egy nő ütne meg!

Szerintem baromi ijesztőek az itteni válaszok és a pontozás is, mert csomó ember szerint ez tökre rendben van, szerintem meg baromira nem oké, hogy akármilyen szerelmi civakodásról is legyen szó az tettlegességig fajuljon.

2014. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%

Uramatyám, a legtöbb ember itt úgy ír, mintha még sosem verekedett volna.

Azt már én is írtam, hogy a szerelmemet nem ütném meg semmiképpen, de a kérdésben nem ez a helyzet szerepelt.

2014. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!