Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor én rossz ember vagyok?...

Akkor én rossz ember vagyok? (más ember halálát kívánom)

Figyelt kérdés

A magánnyugdíjpénztár az én nevemen van illetve a lakás is, de ezeket csak akkor kapom meg ha az illető meghal. Kb 40-50 éves szóval nem holnap fog meghalni.

Nekem (illetve a szüleimnek) nagyon nagy szükségünk lenne arra a pénzre és a lakásra, emiatt a halálát kívánom.

Szörnyű bűntudatom van emiatt, de van amikor mindent lzsarok és "dögöljön meg!" gondolataim vannak.

Mit tudnék tenni? :/



2014. nov. 10. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, rossz vagy. Ilyet senkinek sem tudnék kívánni, főleg nem a pénzért.

Ezzel az energiával, amit a gyűlölködésre fordítasz, inkább keress valami igazi megoldást arra, hogy könnyíts a családod anyagi helyzetén.

2014. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Amíg nem fajul tettlegességig a dolog, addig természetes önös érdekből másnak rosszat kívánni.
2014. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
igen. egy kis patkany vagy.
2014. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz,szerintem keress fel egy orvost/pszichológust/coachot ,vagy olvass el valami könyvet ami a lelki egészségedet segítené esetleg jóga vagy bármi ,mert ez sajnos a te lelki szegénységedet mutatja,hogy anyagi javakért más ember halálát kívánod..
2014. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te dolgoztál meg azért a lakásért vagy az az illető?

Szóval igazából a te vagyonod, csak valamiért haszonélvező az illető (amúgy miért is?)?

Vagy pedig az illető vagyona, de rád iratta önszántából?


Ha ez utóbbi, akkor igen rossz ember vagy, mert már azért is összetehetnéd a két kezed, hogy csak úgy neked adja azt a lakást a nagy semmiért. Te meg még türelmetlenkedsz is... Ez elég bűzös érdek dolog, szóval no comment, szégyelld magad! És inkább arra gondolj, hogy mennyit kellene neked dolgoznod azért, hogy megvegyed magadnak..


Ha pedig a tied, te dolgoztál meg érte, akkor más a szitu, beavathatnál...

2014. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi, ön szántából íratta rám. Engem választott a még élő családtagja közül mivel én és az én családom sokat segítettünk neki.
2014. nov. 10. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

"sokat segítettünk neki"


oké. Tegyük fel ezen segítségért akkor semmit nem kaptatok tőle, tehát valóban segítség volt.

Akkor ha nem segítettetek volna neki, és mást kellett volna megkérnie aki pénzt kér a segítségért, akkor az nagyságrendeileg mennyibe került volna neki? magyarul ha pénzben akarnánk kifejezni, akkor mennyivel "tartozik" nektek képletesen?

Ez a pénz kb. hanyada annak, amit a lakás ér?

2014. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem te vagy rossz hanem ezek a gondolatok amik jonnek, ezeknek alj ellene es probald atforditani efelol a gondolatmenetedet...
2014. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!