Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a babakocsinak?...

Mi értelme a babakocsinak? Tökjó, h a zsúfolt villamoson senki nem fér el tőle, meg hogy állandóan mások segítségére utaltatod magad. Nem egyszerűbb ha nálad van a gyerek?

Figyelt kérdés
27l

2014. nov. 14. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, egy devizakérdéssel kapcsolatos kérdésnél láttam a hozzászólásod, ami alapján értelmesnek tűnsz

miért tetted fel ezt a kérdést? provokációnak? az, aki képes ilyen összefüggően ilyen jellegű választ írni egy gazdasági helyzetről, nem hinném, hogy a babakocsik lennének a legnagyobb bajai

2014. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

:D

Sok féle kérdést szoktam kiírni sok féle aspektusból. Az emberek viselkedése és reakciói érdekelnek. A kérdéseim nem feltétlenül tükrözik a véleményem.

2014. nov. 15. 00:07
 13/13 anonim válasza:
24%
Szerintem meg volt egy rossz napod, és a villamoson fennakadtál egy "bunkó anyukában", aki babakocsival vitte a gyerekét, és úgy enyhítettél a saját feszültségeden, hogy felkorbácsoltad mások indulatát.
2014. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!