Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreztek jelenleg életetek...

Mit éreztek jelenleg életetek legnagyobb problémájának?

Figyelt kérdés
Tehát nem olyanra gondolok, hogy pl. holnap vizsgára kell mennetek, hanem olyanra, ami tényleg az egész életetek problémájának érződik most.
2014. nov. 23. 18:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Tízes vagyok. És neked, Kérdező? :)
2014. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Elvesztettem önmagam, és csak tengődök már vagy 15 éve.
2014. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jelenleg az, hogy úgy érzem, nem szeret senki...
2014. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Betegség:(
2014. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Betegség...
2014. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
hogy meghalt a társam, szerelmem.
2014. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%
Nincsen 1-2 igazi baratom, a legfontosabb ember szamomra lekoptatott.
2014. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
56%
Pénzhiány. Mindig is ez lesz életem egyik(legnagyobb) problémája.
2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nagyon nagy probléma, hogy elég rossz a szemem. (8-as dioptria)

Gyűlölöm a szemüveget, mindenben akadályoz, és sokszor fáj a fejem tőle.

Kontaktlencsét nem hordhatok egyfolytában, mert hamar bepirosodik a szemem.

Bármit megadnék, hogy normálisan lássak.

Persze ugye közel sem tudom kifizetni a lézeres szemműtét még töredékét sem.


Elképesztőnek találom, hogy nekem ez adatott, míg sok millió embernek meg a jó látás, és meg sem fordul a fejükben, hogy milyen szerencsések.


Egész életemet végigkísérte, mert pl. kis koromban még szemüvegre sem volt pénz, így az első padból sem láttam sokszor a táblát, és nálam nagyságrendekkel butább osztálytársaim jobb jegyeket kaptak sokszor nálam.


Sok mindenről le kellett mondanom, mert mikor már végre volt egy SZTK keretes förtelmes szemüvegem, nem cigánykerekezhettem, meg ugrabugrálhattam az osztálytársaimmal, mert mindig attól kellett rettegnem, hogy mikor esik le és törik el a szemüveg, amire alig tudtuk összekaparni a pénzt.

2014. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


@1 Nem értem.


@11 Háát, nekem az, hogy fiú létemre lány testben kell élnem, és hogy ezen még az egy-ház-árát-ráköltöm típusú fájdalmas, veszélyes és megalázó procedúra sem változtatna semmit érdemben. De igazából teljesen mindegy, mert úgyis egész életemben gyűjthetném rá a pénzt... És visszaszeretni persze senki sem fog a nemi akadályok miatt... A szociális fóbiám miatt továbbá nem merek kimozdulni és iszonyatosan félek az emberektől.


@19 Milyen kontaktlencsét próbáltál? Nekem is -8 körül van a szemem, és egész nap lencsében vagyok. Szokott fájni a szemem, és állandóan kiszárad, de emlékszem, hogy ez szemüvegnél is így volt, szóval ezért nem hibáztatom a lencsét. Az viszont tényleg idegesítő, hogy még lencsével együtt sem látok annyira jól, mint egy egészséges ember... Szemműtéttel kapcsolatban: nem tudom, pontosan mennyibe kerül, de én határozottan nem szeretném megműtetni a szemem. Egyrészt a pénzt másra kell gyűjtenem (bár az kissé reménytelen), másrészt nagyon meg vagyok elégedve a kontaktlencsével. Valahogy a személyiségem részének érzem, hogy "csupaszon" egészen érdekes dolgokat látok és csinálok néha (ja, hogy ez a macska és nem a ruhám; ja, hogy itt van... volt egy pohár; stb.). :D A lencse ezt lehetővé teszi, de a műtét már nem tenné.

2014. nov. 23. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!