Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreztek jelenleg életetek...

Mit éreztek jelenleg életetek legnagyobb problémájának?

Figyelt kérdés
Tehát nem olyanra gondolok, hogy pl. holnap vizsgára kell mennetek, hanem olyanra, ami tényleg az egész életetek problémájának érződik most.
2014. nov. 23. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20: 1: A világegyetem többi bolygóján és többi (nem anyagi) dimenziójában nem ilyenek az életfeltételek, hanem nagyságrendekkel jobbak! És nekem állandó nehézséget okoz ezen körülmények között élni, idegen, szokatlan, érthetetlen és nehéz nekem minden itteni dolog. Így vili?:)
2014. nov. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy nem lehetek szabad. A világ, az ország nem enged szabadnak lenni, nem enged nyugodtan élni és halni. Nem enged gondolkodni, tanulni és tudni. Nem enged a jó dolgokból inkább elveszi. Hazudnak, mert igen hazudnak mindenről és mindenkiről. A tv is hazudik a rádió is az internet is és az emberek is. Nincs igazság se szabadság.
2014. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
azt, hogy megy az idő és nem találom azt a férfit, akivel családot tudnék alapítani.
2014. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hogy anyukám rákos és nem tudja kifizetni a kezelését
2014. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A legfőbb problémám, hogy nincs barátom, és nem is nagyon van mostanában senki, akivel kialakulhatna egy kapcsolat. Aztán nem tudom, nekem a közelgő vizsgaidőszak most igenis hatalmas problémának tűnik. Meg holnap megyek először vezetni, és rettegek. Halálosan béna vagyok, fogalmam sincs, hogy fogok jogsit szerezni. Jelenleg kb. ennyi.
2014. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, most már nekem is van lencsém, csak nekem nagyon-nagyon szárad a szemem, és ha picit is nem figyelek rá, hogy műkönnyel csepegtessek, akkor hamar kiszárad, meg bepirosodik, meg fáj, stb.


Uszodába szemüveg nélkül nem mennék, mert nem látnék semmit, de ugye szemüvegbe nem lehet úszni.

Kontaktlencsét meg ha víz éri, akkor már más a súrlódás, és szó szerint nagyon fáj a szemem, meg ugye belemegy a klóros víz is, úszó szemüveg ide vagy oda.


A lézeres műtét (amit én simán vállalnék) kb. 200 ezertől kezdődik szemenként. Úgyhogy nem 2 forint :(

2014. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!