Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon megaláztak. Mit tegyek?

Nagyon megaláztak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha buszon álltam leghátul és csak néztem ki az ablakon. Egyszer csak felszállt egy csoport velem egykorú 5-6 fiú és 2 lány. El kezdtek füttyögni de én nem fordultam. Hallottam hogy mögöttem sugdolóznak és megfordultam, erre 3 srác haladt felém és mikor hátra néztem elkedztek fújolni meg úzni. És vissza mentek a haverokhoz. És csak nevetett mindenki. Teltházas busz volt és aki rajta ült mind hallotta. És csak ezeket ordították hátulről jobb volt és csak röhögtek. Nem aláztak még meg ennyire mint most. Életemben nem éreztem még magam ilyen rosszul. Tehát ember vagyok én is nem egy kupac szar...

És nem tudom.

Az utcára nem akarok kimenni...

Teljesen kikészültem.



2014. nov. 29. 01:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a sors akar keményiteni... Biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb ember vagy, mint ők! :)
2014. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha még mindig rosszul érzed magad beszélj a barátaiddal és hallgasd a kedvenc zenéd! Tudom mit érzel.
2018. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!