Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Háztartásbeliek, munkanélkiek...

Háztartásbeliek, munkanélkiek ti mit csinaltok otthon egesz nap?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok,oktoberben fejeztem be az iskolat. Fosulira jovo szeptembertol fogok jarni. Jelenleg szakmat tanulok tanfolyamon, csütörtökön és vasárnap kell bejárnom. Azon kívül nincs más dolgom,és lassan belekattanok a magányba illetve semmittevesbe. Parom elmegy reggel 7 kor es este 5 körül jön haza.

Tudnatok tanacsot adni,mivel kossem le magam,mit csinaljak?

Kezdek depresszios lenni 2 honap itthonlet utan


2014. dec. 3. 06:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
itt senki se szeret olvasni? nemcsak ponyvat hanem komolyabb konyveket is? en 30 eve nem dolgozom gyerekem sincs es imadok itthon lenni. megcsinalom amit kell a ferjem is szeret fozni vannak allataink (nem iparszeruen csak hobbybol) imadok olvasni nekunk magunknak is tobb ezer konyvunk van es akarhol eltem mindig konyvtartag voltam. szeretek kezimunkazni, tvt nezni computerezni is (azt nem tul sokat) es vannak baratnoim is akikkel Neha osszejovunk egymasnal egy kavera. Neha elmegyunk vacsorazni a ferjemmel vendegeket hivunk stb. es rengeteg idot toltok az allataimmal imadom oket. ha van kedvem delig alszom sennki nem osztja be az idomet.
2017. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!