Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gazdag, milliomos lehet az az...

Gazdag, milliomos lehet az az ember valójában aki 700 forintért feltesz eladó holmit apróhirdető oldalra?

Figyelt kérdés

Adott egy ismerős, aki nagyon beképzelt.

Magáról azt állítja nagyon sok pénze van,

mint egy milliomos. Úgy tesz mint ha neki

nagyon sok pénze lenne, és ha akarná

ő bezzeg bármit megvehetne. Házat, üzlethelyiséget stb..

2 éve ismerem őt, és ezidáig nem úgy tűnik

mintha sok pénze lenne, szerintem szédítés az egész ráadásul internetes apróhirdető oldalon láttam

feladott egy hirdetést használt ruha 700 ft értékben van neki eladó! Namost, egy pénzes, gazdag, milliomos ember tényleg hirdetne ilyet?


2014. dec. 4. 18:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Tanuld meg valakinek minél több van annál több kell.Az anyját is meg..2ft-ért.Nekem is volt ismim nyugodtan mondhatom milliomos volt.Hallod olyan lukas pizsamája volt meg zoknija ,hogy szégyen:))Igénytelen barom arcu volt magára.Aztán kinek halmolta a lovét?Egy fia volt az is idióta.papa meghalt rá párévre a fia is, ivott mint állat elesett össze törte a fejét kész vége.kampec.Ezért verte a fogához a garast...legalább egy normális pizsit ne sajnált volna magától:))
2014. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
azthittem 700 ezer... ha 700 ft-ért árul valamit, akkor biztos, hogy nem milliomos.
2014. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Sőt, tapasztalataim alapján a milliomosok ezerszer spúrabbak, képesek 5 ft-on, igen, ÖT forinton is cirkuszolni...szóval simán felteheti egy milliomos is a használt ruhát 700 ft-ért a netre.
2014. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
A férjem főnöke nagyon gazdag. Mi tőle béreljük a lakásunk. Ki akartam dobni egy kb húsz éves virágcserepet amit itt találtam mikor beköltöztünk. De mondta a férjemnek hogy semmit ne dobjunk ki mert majd eladja vagy vmire jó lesz. Több 1-2 eurós hirdetést ad fel a neten közbe milliókat keres havonta..
2014. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
a gazdag pont attól gazdag hogy nem pazarol el 700 fotrintot csak úgy
2014. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ingvar Kamprad pedig busszal utazik, és ez csak a jéghegy csúcsa.
2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Bill Gates meg mekis sajtburgert ebédel.

Amúgy velünk szemben laknak gazdagék, ott spórolnak ahol tudnak. DIY bútor, olcsó ruha, mellette apunak hétvégi vadásztúrára hummer, anyunak piros, 18 éves lánynak rózsaszín porsche. Anyu is és a lány is a használt ruháit facebookon árulja semmi pénzért.

Anyu polgármester és ügyvédi irodája van, apu építésmérnök, szintén saját cég.

Egyedül az autón látszik hogy kőgazdagok.

2014. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Főleg a nagyon tehetőseknél látom azt, hogy mindent értéken számolnak. Kis és nagy tételt is. Tehát belefér az, hogy milliós kiadásuk van, ha jó az ár/érték arány. És az is, hogy 1-200 Ft-on problémáznak, mert az adott dolog szerintük nem ér annyit.

Valahol ez a mentalitás is kell ahhoz, hogy az említett anyagi színvonalat elérjék. Pont a szegényebb rétegre jellemző, hogy "kicsire nem adunk", pedig ugye sok kicsi sokra megy...

2014. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Méregdrága cuccok is vannak, amiken egyáltalán nem látszik, mennyibe kerültek.
2014. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Azért 700 Ft nekem is fura... Több vele a meló, postára menni, stb...

Én is vaterázok, nem "kőgazdag" vagyok, de rengeteg drága ruhám van (valóban drága). Olyanokat adok el, amiket egyáltalán nem, vagy csak 1-2x viseltem. Azért is, mert nem szeretnék átverni senkit olyan darabbal, amin látszik a hordás. 700 Ft-tal sem.

Azokat a ruhákat, amik régebbiek, és kicsit használtabbak becsomagolom, és eljuttatom rászorulóknak. Pont ma pakoltam egy ilyen adagot.

2014. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!