Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a Parom testileg...

Mit tegyek a Parom testileg es fizikailag is bánt?

Figyelt kérdés

2honapja gyereket szültem neki amit megbantam, nem a gyereket bantam meg hanem azt hogy ilyen emberkenek szültem gyereket

Ma durvan összekaptunk megis ütöt kék lila a kezem, allandoan zavargat hogy ezaz ő haza takarodjak stb.. En elis mennèk de gyerekkl hová? Anyuékhoz nem mehetek mert ott is kisebb nagyob vitak vannaK! azzal fenyeget ha elmerek menni elveszi agyereket?! Mit tegyek? Hova tudnek menni?


2013. szept. 7. 10:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor hagyd ott, mégis mit tegyél?!


Hova tudnál menni? Gondolom kapsz gyedet, ha elválsz akkor emelt cspt + gyerektartást is. Egy kis másfél szobás albérlet ebből még Pesten is kijön.


Kisbabát nem adnak az apának, ilyen hülyeségeket ne higgy már el. Pár éves gyerekre már lenne esélye, de újszülöttet nem választanak el az anyjától (már hogy a fenébe is, gondolom szoptatod!). Miért kell minden baromságot elhinni? Látlelet a bántalmazás nyomairól, bíróság, kizárólagos felügyeleti jog, válás, gyerektartás.


Ha albérletet nem találsz időben akkor anyaotthon, jobb ötletem nincs. Barátok, család?

2013. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%

Ha NEKI szülted a gyereket, akkor otthagyhatod neki, és elmehetsz valahova a gyerek nélkül.

Nem értem, hogy egy rossz kapcsoltba miért szül valaki gyereket?

A Családsegítő esetleg tud neked segíteni.

2013. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, látlelet, feljelentés. Ezután próbálja majd elvenni a gyereket!
2013. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
De igaz Lakva ismeri meg egymast
2013. szept. 7. 10:24
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem éltél vele együtt mielőtt hozzámentél és szültél neki?
2013. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért mindig a gyerek megszülése után gondolkodnak el az ilyen nők, mint te? Mit reméltetek, a gyerek miatt majd megváltoznak a dolgok? Miért kell megvárni, hogy még nehezebb helyzetbe kerüljetek?

Így sem lehetetlen új életet kezdeni, de gyerek nélkül lényegesen egyszerűbb lenne.

2013. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Eszembe sincs a gyereket az apjára hagyni, isten ments!!

Gyest kapok meg cspt ebből nem tudom eltartani a gyereket..

Sajna nem szoptatok! tápszeres! A csaladomra nem szamithatok! Nincs senkim ezen a vilagon!

2013. szept. 7. 10:28
 9/40 A kérdező kommentje:

Nem nem èltünk együltt es nem vagyunk házasok..

Napkoron lakunk.

2013. szept. 7. 10:31
 10/40 anonim ***** válasza:
78%
Akkor gratula; nem éltél vele egy percet se mégis gyereket szültél neki.
2013. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!