Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik külföldön éltek, mióta...

Akik külföldön éltek, mióta vagytok kint, és hogy érzitek ott magatokat?

Figyelt kérdés

Van olyan aki megbánta hogy külföldön kezdett új életet?

Boldogabb az életetek mint Magyarországon volt?

Köszönöm a válaszokat.



2015. jan. 12. 20:36
 1/7 anonim válasza:
80%
4 eve, jol erezzuk magunkat es boldogabbak vagyunk, igen. Nem bantuk meg. Most varjuk az elso babankat. :)
2015. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem fogom megbánni!!! Boldogabb vagyok, mint valaha.

Van egy házunk, egy csodálatos családom, férjem, mindkettőnknek jó állása, és teljesen átlagos beosztásban is keresünk olyan jól, hogy amit csak szeretnénk megengedhetjük magunknak...

Több a szabadságom, mint otthon, rugalmas a munkaidő...


Az ország pedig gyönyörű, az emberek pedig kedvesek, toleránsak... komolyan mondom öröm márcsak kimenni az utcára is, és MOSOLYGÓ embereket látni, nem egymásra morgó, goromba arcokat.

2015. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem kint kis ideig és most azon vagyok, hogy vissza menjek. Azon a helyen ahol én voltam, nagyon rendes emberek élnek. A munkáltató nem akar kizsákmányolni, meg lehet vele beszélni ha gondod van. Nem kuss a neved.

Lehet fejlődni, és a főnök is támogat, ha tovább akarsz lépni.

2015. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

kíváncsi vagyok ki hogy gondolja, én is külföldön élek és hasonló a véleményem, bár itt se mindenki becsületes, de mégis jobban érezzük magunkat.

Írhattok országot is aki szeretne.

2015. jan. 12. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondom, hogy kolbászból van a kerítés és rossz példákat meg zavaró dolgokat is tudnék sorolni, de összességében jobb és nyugodtabb. Anyagi oldalról nekem nem lett se rosszabb se jobb, mert otthon is normálisan kerestem, de más a munkahelyi hangulat.

Én azokat a kritikákat nem értem, akik azt mondják, hogy de máshol nem becsülnek meg és mindig bevándorlók leszünk. Miért, otthon meg voltunk becsülve????? Kár, hogy nem vettem észre.

2015. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel eve elek kinn, es jol erzem magam (Eszak-Irorszag). Nincs "ho vege" jelenseg, sokkal tobbet tudok utazni, sokkal jobban megbecsulik a munkam.. A barataim hianyoznak, meg neha az, hogy magyarul beszelgessek, de ez legyen a legnagyobb bajom :) Igy is par havonta hazalatogatok. Nem bantam meg a koltozest, es biztos nem mennek vissza.
2015. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3 éve költöztem Hollandiába (Rotterdam). Életem legjobb döntése volt. Ez az ország gyönyörű, az emberek mentalitása teljes ellentéte az otthoniaknak. Itt minden ember ezerszer jókedélyűbb és segítőkészebb, mint bárki otthon. Kellemesen éldegélek, van egy aranyos kis lakásom, a munkatársaim és az itt szerzett ismerőseim is mind kedves emberek. Nyilván nem lettem milliomos, de a legtöbb dolgot azért megengedhetem magamnak, nem is kell ennél több, élvezem ezt a letisztult, káoszmentes életmódot. Valahogy biztonságban érzem magam itt. Úgy érzem, új hazára leltem és a már régóta keresett lelki nyugalomra. Soha a büdös életben nem tervezek visszaköltözni, nekem már ez az otthonom. Kocsim bár még nincs, de van egy nagyon dizájnos biciklim. :D


Mindenkinek ajánlom ezt az országot. Picikét hideg van, de megéri.

2015. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!