Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ertelme így élnem?

Van ertelme így élnem?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, rossz igy élni azzal akit szeretek sohasem lehetek együtt nem vagyok tini, szóval nem a kamaszkor mondatja ezt velem.
2015. jan. 15. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a történet? Megírod nekem?
2015. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd meggyógyulsz.
2015. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj tanulni, művelődni... hivatást találni, amely leköt.
2015. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Aki akar élni, aki akar harcolni a túlélésért, az higgyen abban, hogy a betegség nemcsak a kórokozóktól függ, hanem tőle is. Ha mindent megteszünk azért életmódunkkal jó lelki és testi állapotban, hogy élhessünk addig, amíg a lehetőségeink megengedik, annak sokkal jobb az esélye, mint aki feladja."

Az élet sajnos egy küzdelem, amelynek a kimenetelei formálják a lelkünket, a valónkat a végéig és azon is túl.

Soha nem szabad feladnod, nem vagy egyedül! Meglehet, hogy idővel találsz olyan embert, aki mellett így is leélheted az életed! Gondolj a családodra, ők is mind nagyon szeretnek téged! Minden rendben lesz! Rengeteg olyan szép,lélekmelengető dolog van, amiért még érdemes ezen a világon küzdeni, élni! Sokan adnák bármijüket, ha a szeretteik még velük lehetnének és nem távoztak volna el idő előtt! Örülj, hogy neked ez megadatott, hogy még velük lehetsz a szeretetben, ne add fel soha! Lehet, hogy bizonyos dolgokon változtatnod kell majd, de idővel minden rendbe fog jönni, minden szép és jó lesz! Ne hagyj fel a reménnyel!:) Nem mi döntjük el, hogy mikor éljünk. Mi csak abban dönthetünk, hogy mi a teendő, ha már itt vagyunk. Az úton végig kell menni, jóllehet nagyon keserves. És sem erővel, sem bölcsességgel nem jutunk messze rajta. Az utat éppoly reménnyel keresheti a gyönge, mint az erős. Nem ritkaság, hogy ez a tettek sora, amelyek a világ kerekét igazgatják: kis kezek hajtják végre, mert közben a nagyok szeme másfelé tekint. Ahol élet van, ott remény is van.

Nagyon fontos ember vagy a szeretteid, barátaid számára! Bíznak benned és támogatnak majd! :)Nem leszel és nem vagy egyedül! Minden rendben lesz majd meglátod!

Bízz abban, hogy meg fogsz gyógyulni, bízz magadban! Rendben lesz minden! :)

2015. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged? Gyógyítható??
2015. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegénykém, úgy sajnállak.

Kétféle gyógyíthatatlan betegséggel élek együtt, akit szeretek mást szeret, ikertestvérem meghalt, a másik tesómról x éve nem tudok semmit, apámnak új családja van, akiket jobban szeret... De amúgy tényleg sajnállak, ezzel inkább arra célzok, hogy valamilyen szinten egy cipőben járunk. Csak szerintem van értelme az életnek, szeretek élni, szeretem az embereket és nem akarok még meghalni!

2015. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!