Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs értelme az életemnek....

Nincs értelme az életemnek. Mi segíthet?

Figyelt kérdés
(Negatív kommenteket nem kérek!) Mostanában egyre jobban azt érzem, hogy nincs értelme élnem. Szeretek egy fiút, de ő nem szeret viszont és nem tudom elfelejteni, anyukámmal egyre rosszabb a kapcsolatunk, tanulási átlagom kezd megromlani, úgy érzem senki sem szeret...Sok embert megbántok ok nélkül...Már arra is gondoltam, hogy személyiségzavarom van... Minden nap szinte sírok, mert mindig eszembe jut minden rossz dolog... Egyszerűen nem tudom mit tegyek... Már az ereimet is vagdostam... Úgy érzem az a legegyszerűbb megoldás, ha meghalok... Pszichológushoz is járok, de nagyon az sem segít... Nem tudom mit tegyek....

#depresszió #személyiségzavar #nincs értelme élnem
2014. ápr. 5. 19:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyrészt a barátok tudnak segíteni, de nehoyg azt hidd hogy másnak olyan jó az élete dehogy, csak mindenki megróbálja megtalálni az életben azt ami boldoggá teszi :)

Esetleg egy hobbi, egy dolog, egy program ami lefoglal, egy pasi, egy kiskutya esetleg :)

Az élet arról szól hogy céjaid legyenek, különben tényleg nincs értelme az életnek.

2014. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Majd kinövöd.
2014. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nézz animét!!!!!!!!!

Komolyan én is szomorú vagyok és úgy érzem nincs értelme semminek sem de mikor animét nézzek akkor elfelejtem a gondjaimat... (one piece, steins;gate , kill la kill, log horizon, date a live, sankarea, Fairy Tail, Darker then Black... konkrétan mindegy mit csak bele tudd élni magad a történetbe.)


Youtube-on hallgasd meg a Rise Againsttől a Blind, Prayer of Refugge-t meg az Everchanging...


17/f

2014. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MrPifta ***** válasza:
74%
a Boldogság döntés kérdése. Mondhatod azt is, hogy de kár, hogy nincs barátod, de mondhatod azt is, hogy de jó, hogy van egy szerető családod. Leginkább hozzáállás kérdése.
2014. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a segítségeket!
2014. ápr. 5. 20:09
 7/16 rebeca123 válasza:
100%
Szia!:) Mi történt pontosabban? Miért veszekedtek anyuddal?:/ Ha az a fiú nem szeret akkor az nem hozzád való, és nem veszi észre mit veszít. Eret vágni? Biztos nehéz időszak van nálad, úgy érzed minden rossz, azt hiszed mindenről te tehetsz. Ilyenkor támaszkodj a barátaidra, akik biztos segítenek neked.:) Ha elhatározod, hogy ennek véget akarsz venni, sikerülni fog, csak akarni kell.:) Jobbulást, és remélem minden jobb lesz!:)
2014. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Buta tini! Bocsi, de pont a te kérdésednél pattant el a húr. Az erek vagdosása valami divatbetegség lett? Naponta nem egyszer találkozok vele. Én is magányos vagyok, hasonlóan érzek mint te, mégsem vágdosom az ereimet. Lehet mert már huszonéves vagyok? Tizenévesen is magányos voltam, a borotvát pedig borotválkozásra használtam, nem vagdosásra.
2014. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

szia

gyors rövid tanács !!


holnap ne beszélj senkivel sem csak zárkóz be a szobádba és hallgas zenét.

A te helyzetedben az élet felfogásodra először is ezt hallgasd:

Children of Distance beforratlan sebek.


ha kicsit megnyugodtál utána térj át a fiús részre és hallgasd meg ezt a számot:

Avril lavigne girl friend



ha megnyugodtál valamennyire utána ak gondolkozz el azon mi az ami rontott az életeden és próbálj meg ellene tenni :)


ha segítettem valamennyit és kérdésed lenne majd írj privit :)

2014. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak röviden: Keress apró örömöket az életben, nekem segített. :)
2014. ápr. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!