Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak nem tudom hogy mit csináljak, már az öngyilkosságon is gondolkodom?

Figyelt kérdés

tegnap este két barátnőmml mentünk el bulzni, de szinte semiböl sem emlékszem már arra sem.. Beszéltem azóta velük de nem mondtam el neki hogy mi történt csak megkérdeztem, hogy mikor láttak utoljára.. hajnal 1 körül amikor elindultunk haza külön, de egyáltalán nem emlékszem semmire sem hogy mi történt előtte utána hogy hogy jutottam... csak azért irok ide mert egyszerűen ki kell adnom magambol, egész nap sírtam szinte teljesen bezárkózva a szobámba egyedül, és nem tudom hogy kivel beszéljek... szégyellem és undorodom magamtol... :(

Itt keltem fel a saját panelakásunk kukatárolójában, nem tudom hogy hogy kerültem ide de megvan mindenem a pénztárcám és a telefonom is nem raboltak ki.. nagyon fáztam, tiszta mocsok volt a ruhám de szerencsére nem látott meg senki sem amikor bejöttem a lakásba. itthon anyu aludt nem akartam felkelteni pedig már akkor teljesen biztos voltam benne hogy... :(( az első dolgom volt a fürdőbe menni... egész végig azon agyaltam hogy mi történt velem pontosan, hogy kerültem haza, és még most is.. majdnem fél óráig fürödtem és már akkor elkezdtem sirni és azóta is szinte folyamatosan. bementem a szobámba felhívtam a barátnőm hogy mégis mit csináltunk, semmire nem emlékszem, közben már őt is felidegesítettem a hangommal mert hallotta hogy valami nincs rendben velem, de azt mondtam neki hogy csak nagyon megfázhattam... és utána megláttam a képeket a telefonomon. ahogy... utálom magam. nem tudom hogy mit csináljak. alig tudtam lefeküdni aludni most nemrégen egy kicsit de akkor is csak a képekre gondoltam és hogy.. Miért csinálnak valakik ilyeneket? Miért kell megerőszakolnotok másokat?? Miért kell bántani másokat? Miért?? :(( most azt sem tudom hogy mit csináljak mi van hogyha terhes lettem... én nem akarom ezt még iskolába járok egyáltalán nem tudom hogy mit csinálajk



2015. jan. 1. 18:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagy hogy megeroszakoltak?
2015. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon valoszinu hogy este reszegen te is benne voltal ha a sajat telefonoddal csiltal rola kepeket
2015. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha kérdezhetem?
2015. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem inkább berúgtál mint a szemét, keféltél valakivel, nem volt egy adonisz, mostmeg megbántad, és nyílván biztos megerőszakolt?
2015. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 RRR ***** válasza:
59%

az őseiddel kellene sos beszélned

ők segíteni fognak

ne húzd az időt tovább

nem te tehetsz a történtekről ne okold magad

2015. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Milyen képek vannak a telefonodon?Ki csinálta a képeket?
2015. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 opened paradise ***** válasza:
100%

A képeken látszódik,hogy ki?


Irány a kórház,ott felveszik a látleletet és adnak receptet is eseményutánihoz.

De előtte beszélj anyukáddal.

2015. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%
Ha megerőszakoltak, akkor dögöljön meg az a szemét, viszont talán nem kellene annyit inni.
2015. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos hogy az ivást vitte túlzásba hanem ,kaphatott valami szert!
2015. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy mély lélegzetet, beszélj anyáddal (Korod???) Irány a rendörség, feljelentés.
2015. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!