Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éritek el, hogy ne...

Hogyan éritek el, hogy ne alázzanak folyamatosan meg titeket?

Figyelt kérdés
Az odáig rendben van, hogy az ilyen embereket kerülni kell, de mi van akkor, ha valaki olyan jellem, hogy igazából tök mindegy kivel ismerkedik össze végül azaz illető is porig fogja alázni őt? / Mert mondjuk semmi önbizalma sincsen! /

2015. jan. 29. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy,hogy aki bratyizni akar velem,azzal világosan közlöm,hogy én szabom meg itt a társalgás feltételeit nem ő,én irányítok nem ő.

és ha ez nem elég,bár ez igen ritka,akkor bebizonyítom a testi lelki felsőbbségemet ha kell,hogy igenis én irányítok.

házi feladat-

szokj le az egyetértésről,mondj ellent.

válaszolj nemet bármi is a kérdés.

ellenkezz bármi is a téma,vegyél fel ellenkező nézőpontot.

ezek mind azt célozzák meg,hogy megtartsd a beszélgetés irányítását a kontrollt.

mert azért történik veled az ami,mert elveszíted az irányítást és alárendeled magad.

2015. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyen válaszok érdekeltek pont. Tudom, hogy bennem van a hiba, csak a megoldást nem találtam rá. :)

Kipróbálom, amiket írtál.

2015. jan. 30. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!