Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa ez a hobby?

Furcsa ez a hobby?

Figyelt kérdés
Tehát van egy pár mesterlövész puskám (airsoft,lég) és az a hobbym hogy kimegyek az erdőbe lefekszek valahova ahol nem látnak. és kémlelem a tájat.... Egyszer 7 Óráig bírtam ki lövés nélkül. Nem lövök állatokra általában zenét is hallgatok. Igazából az a kérdés hogy nem lenne-e ebből valami baj? mármint hogy azt hinnék hogy orvlövész vagyok ? 17 éves vagyok és és enyhén antiszociális (csak enyhén) vagyok...Csak azért mert sokak ilyen kor barátkozna csajozna stb nekem meg nincs bátorságom hozzá.

2015. jan. 31. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te 7 óráig feküdtél kezedben egy puskával az erdőben? Akkor miért nem viszel ki egy napágyat, puska helyett és ott feküdhetnél. Minek kell ahhoz puska?
2015. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
arra gondolok milyen jó lenne fegyvertelen embereket figyelni...vagy akár lelőni..
2015. jan. 31. 15:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Olvass már utána akkor az antiszociális jelentésének, mert k**vára nem azt jelenti, hogy nem szereted az embereket és nem szeretsz köztük lenni.
2015. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A srác az aszociálisra gondol szerintem, de ha puskával a kezében heverészik és azon mereng, hogy milyen lehet embereket lelőni, lehet, hogy véletlenül eltalálta a szót is...


Az erdőt figyelni puska nélkül is lehet, ölésről ábrándozni már inkább beteges, mint furcsa szerintem.

2015. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Ha lelősz egy embert, azért lecsuknak.
2015. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hali! Csak úgy fogod magad és kisétálsz az erdőbe egy puskával? Nem szólnak érte?
2015. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem lönék le senkit. De ha 7 vagy akezedben egy puskával és turista utvonalakat kémlelsz egy szálkereszten keresztül elöjönnek azok a gondolatok hogy mégis milyen lenne. Ilyet nyilván nem tennék. Ártatlan emberekre löni az nem az én világom ( ellentmondás) Orvoshoz nem kell fordulnom mert nem vagyok beteg. Az erdőmeg 25M re kezdődik tehát észrevétlenül mászkálhatsz benne ha a kedved úgy tartja.
2015. jan. 31. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!