Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi önsajnáltató...

Miért van ennyi önsajnáltató ember?

Figyelt kérdés
Mindenki csak a problémáiról áradozik, de megoldani nem próbálják....:D Persze nekem is vannak problémáim, de kit érdekel ez? Meg azt imádom amikor fenyegetőznek,hogy öngyilkosok lesznek, vagy vágják az erüket... Basszus ha megakarnak halni akkor ne fenyegetőzzenek vagy vágják az erüket...Tudom ez csak figyelemfelkeltés, de akkor is... Gondoltam már az öngyilkosságra én is,de tudom,hogy semmi értelme nem lenne, mert csak egy lennék a sok közül.Miért akar mindenki más lenni a többitől? Ez amúgy is lehetetlen vagy ritka. Bocsánat a hosszú szövegért és a helyesírásért, de ez már rég foglalkoztat és nem tudom megérteni...

2015. febr. 10. 18:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ennél már csak az jobb, amikor valaki ki diagnosztizálja magán,hogy ő egy depressziós, antiszociális, pszichopata stb.:D
2015. febr. 10. 18:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mert egyedül vannak és szükségük van egy pozitiv megerősítésre

nem kapnak sehonnan visszajelzést hogy milyen emberek is valójában

2015. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én sem kaptam visszajelzést mégsem áradozok arról,hogy milyen rossz nekem és kemény 2 embert ismerek akik szintén ilyenek. Nem mondanám,hogy tökéletes vagyok, sőt... Nem értem ha megoldható az a probléma akkor miért nyafog és miért nem cselekszik?
2015. febr. 10. 18:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy legyen min hisztizned itt. :)
2015. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De és most EZ kit érdekel?
2015. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kötőszóval nem kezdünk mondatot kis butuskák ;)
2015. febr. 10. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, kapsz kockacukrot!
2015. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csokit kérek!:P
2015. febr. 10. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Már hogy ne kezdenénk? Az előbb tettem meg.
2015. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg?!:o Jujj, ez már durva.
2015. febr. 10. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!