Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van itt ennyi önsajnálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi önsajnáltató ember?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert önsajnálni könnyebb, mint mást sajnálni. :D
2010. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az "önsajnáltató" szó eléggé paradox. :D Valaki vagy önsajnáló, vagy sajnáltatja magát, de aki önsajnáltató, az elvileg másokat vesz rá arra, hogy magukat sajnálják... XD Bocsi...XD
2010. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
énsem értem.
2010. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyik.

Azért mert nekem nem lehet a külsőm miatt barátnőm mert a nők csak a külsőt nézik, mondjuk belsőleg sem vagyok valami jó:D

Szóval ezért mert mérges vagyok, hogy ilyen szemét ez a világ, vagy csak én vagyok genetikai hulladék.

2010. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem azért, mert vannak emberek, akiknek nincs kivel, vagy nem merik kivel megosztani a problémáikat, és ahogy a vers mondja "nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek"
2010. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mert nincsenek barátaik.
2010. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet valaki onsajnaltato, ha ide irja a kerdeseit, masok meg jol leosztjak, mert hulye, stb. Ha eddig nem sajnalta magat, es ezek utan onsajnalo lett, akkor lehet onsajnaltato. Aki meg sajnaltatja magat, azt leszarom. De csak azert, mert megtehetem; azt is leszarom, ami egyszer mar le van szarva...
2010. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert van egy szint amikor az emberből előtör az ÉN jellem.
2010. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ahogy elöttem is irták valószínüleg azért mert nicns kivel megbeszélniük vagy nem merik elmondani senkinek. Végülis ez az oldal pont arra van, hogy névtelenül feltehess kérdéeket igy nem tudnak az emberek a szemedbe nevetni. Bár szerintem az itt lévő kérdések 70% ára maga a kérdés feltevőlye is tudja a választ csak unatkozik.
2010. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert ahogy valamelyik előző válaszoló írta: genetikai hulladéknak számítunk ebben a világban.
2010. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!