Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek olyan az eletetek...

Nektek olyan az eletetek amilyennek 18-19 evesen elkepzeltetek?

Figyelt kérdés

Szeretitek az eleteteket?? :)


18/L


2015. febr. 23. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

50+ vagyok. Teljesen más lett az életem, mint ahogy elképzeltem. Egy dolog, amit eltervez az ember, egy másik pedig, ami történik vele és igazából csak elfogadni tudja. Van ami jobb lett és van ami rosszabb.

Mindenesetre jó, hogy nem láttam előre.

2015. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen úgy képzeltem a jövőmet, hogy közgazdasági egyetemre megyek, lesz egy kedves férjem, két gyerekünk, jó munkehelyünk és fizetésünk, családi házunk és egy cuki kiskutyánk.

Most 35 éves vagyok, közgazdász, van egy kedves férjem, akivel 19 évesen ismerkedtem meg. Egy gyerekünk van, jó a munkahelyünk, elégedett vagyok a fizetésünkkel, nagyon szép lakásunk van. Igaz nem családi ház, de nem azért, mert nem engedhetnénk meg magunknak, hanem azért, mert már nem arra vágyunk. Kutyánk nincs, akvárium van. Szeretem az életemet.

2015. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Részben. 28 éves vagyok. Akkor azt gondoltam, hogy lesz férjem, házam, gyerekem, legalább 1. Most férjem van, lakásra gyűjtünk, de legalább külön élünk, baba még nem sikerült, de nem keseredem el. Jobb, mint amire számítottam, és amennyi bajon eddig keresztül mentünk, már az is nagy szó, hogy együtt vagyunk még, úgyhogy azt hiszem annak ellenére, hogy nem minden teljesült MÉG, jobb, mint amilyennek elképzeltem :)
2015. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyökeresen más. 18 évesen azt gondoltam, soha senkin nem lesz belém szerelmes, soha nem lesz semmim, élettapasztalat híján naiv és manipulálható voltam. Aztán felnőttem. Már én irányítom az életem, és tisztában vagyok az értékeimmel, igaz kapcsolataim vannak. Persze érnek csapások, de alapvetően jobb az életem, mint gondoltam.
2015. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
30N - ez lemaradt.
2015. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ertem...
2015. febr. 23. 14:22
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem tudtam 18 évesen se, tudtam válaszolni arra a kérdésre, hogy "hol leszek 5-10 év múlva" és most 26 évesen se tudok!
2015. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

18-19 évesen részben az utcán éltem, részben haveroknál csöveztem. Nem vetettem meg se az italt, se a drogokat, se az alkalmi kapcsolatokat. Nem volt semmilyen jövőképem.

Ma mindenem megvan, amit akkor el sem tudtam képzelni, minden ami a boldogsáot jeleni számomra: józan életem és szerető párom.

A gond csak az, hogy "útközben" elvesztettem az egészségem.

2015. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Még nem tudom 20 vagyok, de 17 évesen elképzeltem, és nagyjából sikerült összehozni :)

Jogsi, saját autó, munka, (tartós) barátnő. Ezek eddig megvannak :D

Lassan eljegyzés, összeköltözés, esküvő stb.. Azt 22-23 éves koromra tervezem (mármint az esküvőt).

Fura, mert régen mindig azt hittem hogy könnyű az élet egyedül :D

2015. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nekem furamod olyan ahogy 8 evesen kepzeltem el :)


18 evesen sok raciot nem lattam. csak probaltam onmagam maradni es boldogulni. de vegul valahogy az almaim tobbsege teljesult.

2015. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!