Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek olyan az eletetek...

Nektek olyan az eletetek amilyennek 18-19 evesen elkepzeltetek?

Figyelt kérdés

Szeretitek az eleteteket?? :)


18/L


2015. febr. 23. 13:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Teljesen más, de konkrétan nem is akartam elképzelni mert tudja a fene:)


Arra emlékszem, hogy sokan nyugtatgattak, ha kétségeim voltak a jövőmmel kapcsolatban. Két fajta tanács volt: Vagy azt mondták minden rendben fog jönni (ostoba tanács), vagy azt hogy minden el fog romlani (még ostobább).


Igazából nem lett feleségem, nem lett menő munkám, és még betegecske is vagyok 34 évesen. Én azonban mégis szeretem az életem... ja, hogy még hülye is vagyok:) Öniróniával és humorral inkább ajánlott elviselni a dolgokat, mint a 'Nekem már mindegy' - módszer gyakorlásával.

2015. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Az enyém lehetne jobb is, rosszabb is. 3 éve valóra vált életem álma, hogy informatikai cégnél dolgozhassak. A magánéletem sajnos még nincs rendben, még keresem a párom. 31/L
2015. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!