Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki szokott...

Van itt olyan nő, aki szokott otthon (vagy ha nagyon bevállalós, akkor akár az utcán is) férfi ingeket-pólókat hordani?

Figyelt kérdés
Mert én igen, és érdekelne, hogy mennyire vagyok ezzel egyedül.
2015. febr. 28. 19:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szépség és divat témakörbe jobban illene a kérdés.
2018. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Abban a kategóriában volt, még nem is létezett Emberek kategória, mikor a kérdés először fel lett téve, csak aztán valamiért az oldal készítői úgy gondolták, hogy odateszik, a kérdező pedig folyton kiemeli a kérdést.
2018. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
43%
Az elég bevállalósnak számít, ha uniszex pólókat hordok és soha nem veszek fel melltartót? Természetesen utcán és iskolában is. Miután nincs nagy mellem, nem szükséges felvennem, csak így egy kicsit átlátszik.
2018. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ez bevállalósnak számít... illetve ez is?
2018. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Csak férfi pólóim vannak. Egyéb kérdés?
2018. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
68%

Női osztályon nem találok magamnak inget. Valamiért most a "ribisen elegáns" a divat és alap, hogy dekoltázs felett nincs egy gomb sem.

Hála istennek a férfi divat is kifordult önmagából, így simán találok olyan darabot, amiről meg nem mondaná senki, hogy a férfi osztályról van.

Szóval én csak férfi inget hordok.

2018. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Inget simán hordok utcán, bár igaz hogy csak egy van belőle. Férfi pólóból kb. 4-5 darab van
2018. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy ez szerintem sem tartozik a bevállalós kategóriába.

Tudod, mi lenne az igazi bevállalósság? Ha egy nő szőrös lábbal menne az utcára! És nem úgy, hogy 1-2 hete szőrtelenített, hanem hogy rendesen ki vannak nőve a szőrszálak teljes hosszukban. Na, az lenne csak az igazán bevállalós nő, aki ilyet megtenne! :D

Nem tudom, hogy te, Kérdező, leszbikus vagy-e vagy sem, de az biztos, hogy én már találkoztam életemben olyan leszbikus nőkkel, akik fiúsan öltözködtek, a mozgásuk, járásuk is férfias volt, hajviselet, minden, ők kollégáim voltak, de azt még ők sem merték bevállalni, hogy szőrös lábbal menjenek utcára. Férfias rövidnadrág, minden megvolt, de mivel látszott az arcukon, testükön, hogy nők, ezért ezt egy sem merte megkockáztatni. Ennyire bevállalós egy se volt. :D

Szóval nem ott kezdődik a bátorság, meg bevállallás, hogy férfiingben megy ki egy nő az utcára. Hanem a jó szőrös lábnál. :D

2018. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is kiirhattam volna!:D

A pizsama pólóim egy része csak ilyen póló, persze én veszek fel hozzá legggingset és ha fázok egy nagy férfi pulóver melegít fel :)

Sarah Andersen grafikus (lányoknak ismerős lehet a neve) szépen szemlélteti az ilyen pulcsik előnyeit: zseb, csapkodo ujjak, rejtek hely.

2018. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen (hetero) nőt. Úgy öltözik, mint egy férfi (Férfi ing szépen begombolva, alatta atlétával, összefogott haj, fekete nadrág, lakkcipő).
2019. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!