Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki szokott...

Van itt olyan nő, aki szokott otthon (vagy ha nagyon bevállalós, akkor akár az utcán is) férfi ingeket-pólókat hordani?

Figyelt kérdés
Mert én igen, és érdekelne, hogy mennyire vagyok ezzel egyedül.
2015. febr. 28. 19:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%

Én rengeteg pávagyereket láttam már nőies ruhában, szerintem bármi szégyenkezés nélkül felhúzhatná azokat a ruhákat egy nő is.


Például egyszer buszmegállóban láttam egy nádszállábú pávafiút akinek a fekete lányos nadrágszára fel volt hajtva, mint egy kurtizán kislánynak, meg valamilyen nagyon undorító fehér sportcipő mellé -és a poén az egészben, hogy zakó mellé húzta fel ezeket-..


Szóval a bokavillantós cicanadrág még egy lányon is kirívó de fiúként még kasztráció után sem húznám fel. Mellesleg a férfias ruhák viselésének meg van a maga történelmi vonzata -mármint nőként-. Mikor a szoknyát férfi farmer nadrágra cserélték és az egyéb felsőket is. Ennél fogva sokkal elfogadottabb, mint a női ruhás tinifiúk.

2016. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
93%
Én rendszeresen veszek fel ingeket, időnként nyakkendővel együtt. Nem másét hordom, saját, magamnak vettem őket. Egyszerűen kényelmesebbek és rajtam elegánsabban is állnak mint a csinosabb női ruhák. Azokban nagyon esetlenül és erőltetetten nőiesen nézek ki, ráadásul az önbizalmam is padlón van. A férfias viselettől ellenben határozottabb és bátrabb leszek.
2016. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm rendszeresen vásárol férfi osztályon, mert a kockás ing, a zenekaros póló vagy a boyfriend jeans ugyanolyan a férfi és a női részlegen, de valamiért ezeket olcsóbban kapod meg a férfi holmik között...


Nekem elég nőies a stílusom így nem igazán találok ott olyan darabokat, amiket hordanék is, de otthonra simán felveszem.

2017. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Hm, milyen régi kérdés, kiemelve...

Én sokáig kimondottan fiúsan öltözködtem (vagy inkább praktikusan?), szoknyám se volt, de mivel magas vagyok, voltak egyenesen férfinadrágjaim is, amik elég hosszúak voltak számomra. Volt egy csomó férfipólóm is emiatt.


Aztán egy idő után úgy döntöttem, hogy elég ebből és mostantól "csak csinos" leszek. :) De miután az életstílusomat nem változtattam meg, csak az öltözködésemet, ezért inkább a szoknyában a fán gyümölcsszüretelést, szoknyában túrázást és szoknyában kerékpározást nevezném bevállalásnak. :)


Érdekes módon amúgy sok olyan visszajelzést kaptam férfiaktól, hogy mennyire jó végre szoknyában látni egy nőt. A párom is hálás ezért, de azért amikor otthon néha magamra kapom a pulcsiját vagy valamijét, attól teljesen odavan és nagyon szexinek találja. A megmaradt férfipólóimat később csak alvásra használtam, ma is leginkább ezekben alszom, vagy a párom lehasznált pólóiban.


Van egy kifejezetten férfikabátom amúgy, de az is azért kellett, mert magas vagyok és hosszúak így a karjaim is, és mivel egy esőálló kabátról van szó, azért jó, ha jól magába tud rejteni.


Azon gondolkodtam, hogy ha nagyon nyilvánvalóan férficuccokról van szó, az könnyen megfigyelhető az utcán, ha meg nem nyilvánvalóan, akkor meg nem annyira bevállalás kategória. :)

2017. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó a szabása és az anyaga, akkor nem igazán érdekel, hogy kinek gyártották. Vettem már férfi pólót, pulcsit, sőt, van gyerek fölsőm is (a legnagyobb gyerekméret pont jó rám). Egyébként én nem tudnám megmondani, hogy nem női cuccok, inkább ilyen uniszex jellegük van.
2017. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Simán, akár utcára is.

Sőt rendszeresen előfordul, hogy bugyi helyett férfialsó (boxer)van rajtam, ha olyan nadrágot vagy ruhát viselek, amin nem látszik. Sokszor kényelmesebb, mint egy bugyi.

2017. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Asszonykám is a kapcsolatunk elején az én ingemben akart aludni, aztán egyszer télen megláttam rajta az ingem meg egy boxeromat, akkor elbeszélgettem vele, és megmondtam, ha ilyen látványra vágynék, inkább pasiznék... azóta nem hordja a ruháimat
2017. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Mindkettőt hordok utcára.
2018. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Persze. Öcsémmel élek, aki sokkal magasabb mint én, úgyhogy gyakran hordom a megunt ingeit, pulcsijait. Mivel pont a fenekem alá ér, cicanadrággal hordom, és bevásárláshoz, sétához tökéletes. Mondjuk olyan környéken lakom, ahol melegítőben-otthonkában is mennek emberek boltba, szóval semennyire nem kell ehhez bevállalósnak lenni. Ha az öcsém venné fel az én rózsaszín harangszoknyámat, na az lenne bevállalós!
2018. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Szeretem a karcsú s magamra szabott ingeket.

A deszkáknál nem annyira látszik, hogy pasi inget hordanak, de idomok mellett más a szitu , csúnyán eláll a mell s a lapos hasnál. Igénytelen úgy.

2018. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!