Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki szokott...

Van itt olyan nő, aki szokott otthon (vagy ha nagyon bevállalós, akkor akár az utcán is) férfi ingeket-pólókat hordani?

Figyelt kérdés
Mert én igen, és érdekelne, hogy mennyire vagyok ezzel egyedül.
2015. febr. 28. 19:42
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Számít az, hogy az vagyok -e, vagy sem??
2016. máj. 28. 11:36
 12/40 anonim ***** válasza:
95%
Azért a "nagyon bevállalós" kicsit máshol kezdődik, mint hogy egy nő kimegy férfipólóban az utcára.
2016. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Kinek hogy :) Elég sok olyan nőt ismerek, akiknek ez elég kényes dolog, és már bevállalósságnak számít az utcán mutatkozni fiús öltözetben.
2016. jún. 13. 14:45
 14/40 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ezzel a szokással eléggé egyedül vagy, elég, ha csak körbenézel hány férfiingbe bújt nőt látsz. Nem sokat, annyi bizonyos.

Én eddig csak két ilyen nőt ismertem, kolléganőim voltak, és leszbikusok.

Volt három másik leszbikus kolléganőm is, ők azonban női ruhákban jártak.

2016. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam, van egy-két férfiingem. Azért hordom őket, mert az átlagnál nagyobbak a melleim (D-kosár), és nem nagyon kapok magamra női ingeket. De általában a szabásuk sem tetszik.

A férfi ingek viszont, ha mellben és vállban jók, akkor már hosszúak, így szoktam őket hordani, meg így tetszik is:

[link]

2016. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nem is gyártanak a méretemben.
2016. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%
10# héé,én az vagyok de én pl sosem veszek fel férfi cuccot. Ízlés dolga ez. Én kényelmetlenül érzem magam nem a nememnek megfelelő ruhákban de kinek mi
2016. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretnék, mert sokkal jobban tetszenek a férfi pólókon lévő ábrák, mint ami a legtöbb nőin van. De mivel nőiből is XS méret kell rám, sajnos be kell érnem a 157-es kisfiú pólókkal.
2016. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
94%
én általános iskolában csináltam ezt. és nem, nem vagyok leszbikus (wtf? aki leszbi, nem csak hogy nem férfi, de köze sincs férfiakhoz, fuck logic), hanem meggyőződésem volt, hogy a férfiaknak jobb ruhákatgyártanak. hányni tudtam a mindenféle hülye feliratos pólóktól, amik angol szöveggel tiszta p***csás dolgokat jelentenek, meg a szívecskés, minden szirszarral telerajzolt cuccoktól, de azért nem is akartam tesipólóban suliba járni, a férfiruhákon jobban tetszettek a minták. ebben több nőismerősöm si egyetért.
2016. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
15%
amúgy a magas nők, akik nehezen találnak hosszú nadrágot, simán átsétálnak a férfiosztályra, de a 160 centisek mindig leleszbizik őket :D
2016. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!