Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki túl van...

Van itt valaki aki túl van már egy öngyilkossági kísérleten?

Figyelt kérdés
Hogyan dolgoztátok fel, hogy nem jártatok sikerrel? Megbántátok, vagy rájöttetek, hogy van értelme élni? Akár privátban is kifejtheted.

2015. márc. 4. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Ez a te egyéni szoc problémád, miért nem segítettél a rokonodnak!? Én azért élek még mindig, mert amikor nagyon magam alatt voltam, anyám vagy a testvérem kicsit mindig össze tudott kaparni. Arról pedig nem egy óngyilkosság tehet, hogy te idióta lettél, ez egyéni döntés a részdről. Ami meg az öngyilkosságot meg a családot illeti a legtöbb öngyilkosnak pont a család az utolsó kapocs az élethez, ha valaki így öngyilkos lesz, akkor pont nem érdekli, hogy mi lesz a családjával.
2015. márc. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Bár még csak 18 vagyok, de nekem már volt két kísérletem is.
2015. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Kettőn vagyok túl... és nem bántam meg. Még mindig megakarom tenni.. :/ 16/L
2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Számtalan kísérletem volt,de egyszer sem sikerült. Nem látom az élet értelmét. Semmi örömöm nincs,csak kilátástalanságérzés és félelem. Elvagyok állandóan szomorúan,arra gondolva,majd egyszer meghalok úgyis,addig meg sodródok ahogy sikerül éppen. Próbálok arra gondolni,hogy egy boldog és egy lelkileg ennyire beteg ember között csupán az a különbség,hogy előbbi tud nevetni,mosolyogni,utóbbi pedig nem(persze tudom,hogy ennél nagyobb a baj,nem csak ez a különbség).
2020. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!