Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fél közeledni, vagy lehetséges...

Fél közeledni, vagy lehetséges, hogy a fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, és néha beszéltünk is már a suliban (naggyából ismer mert régebben jóba voltam az akkori legjobb barátjával, plusz a legjobb barátnőm egy mostani nagyon jó barátjával jár) Szóval suliban mindig köszön és mosolyog, párszor oda is jött már, hogy miújság de nem beszéltünk sokat. Nemrég megjegyezte, a suliban mikor találkoztunk, hogy jól nézek ki. Pár hónapja egy buliban kérdezgette a barátnőimet rólam..Meg sokáig nem voltam suliban,és akkor is kérdezgette a legjobb barátnőm, hogy mi van velem.. Viszont nem nagyon beszélünk...ha a suliban találkozunk, akkor köszön, max néha megkérdezi hogy miújság..ennyi.. És ezek a dolgok amiket most így leírtam, úgy 3-4 hónap alatt adódtak össze..szóval azóta nincs előrébb haladás. Nem is visszahúzódó fiú pedig, aki ne merne közeledni.. Elég menő a suliban..vagyis sokakkal jóba van... Páran viszont azt mondják rá, hogy lehet, hogy meleg..Mert, hogy ilyen nagyon kedves fiú, meg jól öltözött, meg még nem volt barátnője, pedig 17 éves.. Meg elvileg néha vannak ilyen félre érthető dolgai.. De ezek nem tudom mennyire igazak.. A lényeg, hogy nem tudom..mert azért szerintem ezek a dolgok nem annyira átlagosak, szóval, hogy kérdezget rólam, megjegyzi, hogy jól nézek ki, facebookon is írt már párszor, de csak átlagos dolgokról beszélgettünk.. Félek, hogy tényleg meleg..Vagy csak nem mer közeledni? Nem tudom mire vélni ezeket a dolgokat..
2015. márc. 7. 15:44
 1/5 anonim válasza:

ketlem hogy meleg lenne:) lehet hogy azert nem volt meg baratnoje es azert nem kozeledik feled mert komoly kapcsoolatot szeretne es az igazit keresi.....

milyen felreertheto dolgai voltak?

2015. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hinnye... ez aztán a női logika: vagy tetszem neki, csak hát fél közeledni hozzám, vagy nem tetszem neki, de akkor biztosan meleg. Az nem is opció, hogy heteroszexuális, kedvel téged, de nem akar tőled semmit? Önbizalmad az van.
2015. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mia halálért nem hívod el TE randira?
2015. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért mert te nem tetszel még nem egy hülye perverz állat

lehet, hogy csak jó az ízlése + és félénk : D

2015. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem..Nyilván lehet hogy hetero és nem jövök be neki..De akkor viszont nem értem ezeket a dolgokat..hogy felőlem kérdezget, megdícsér, folyton mosolyog, és minden áldott szünetbe köszön amikor találkozunk a suliba, kérdezte kb. egy hete, hogy mi újság velem,hogy vagyok(facebookon) de azóta megint csak nem beszéltünk.
2015. márc. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!