Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a szorongást?

Hogyan küzdjem le a szorongást?

Figyelt kérdés

Elég aggodalmas,szorongós típus vagyok,és emiatt van egy olyan testi tünetem is amit nagyon kellemetlennek tartok.Izzad a tenyerem.Általában ha egyetemen vagyok,akkor fordul elő,mert félek attól,hogy meg kell szólalnom,szerepelnem kell,talán rosszat mondok.Aztán már azon aggódom,hogy izzadni fog a tenyerem emiatt és ez egy ördögi kör.Sose voltam túl magabiztos lány,jó lenne ezen is változtatni,növelni az önbizalmam,akkor talán megszűnne ez a probléma is.

Próbáltam már ecsetelővel kenni a tenyerem,de sokat nem használt.

21/L


2015. márc. 11. 19:59
 1/1 anonim válasza:
Ez a probléma sajnos nálam is fenn áll. Felejtsd el az ecsetelőt meg mást is. Nem tudom, hogy sportolsz - e valamit, de ha nem akkor kezdd el. Pl:futás, úszás, tenisz vagy ami érdekel. Ha nem javít a helyzeten semmit, akkor keress fel egy pszichológust. Amiatt meg ne aggódj, hogy ki mit gondol, mert ez nem azt jelenti, hogy bolond vagy, csak segítség kell a szorongás leküzdéséhez. Ezt csak azért írom, mert én nekem rögtön ez volt, hogy ki mit gondol. Egyre több ilyen ember van akinek a szorongás nehezíti meg az életét. Ja és legyél többet társaságba, több beszélgetés kezdeményezés akár boltba akár bárhol máshol. Ezzel is hozzá tudod magad szoktatni valamennyire. Így hátha nem izgulsz majd annyira. Hajrá! 25/F
2015. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!