Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha utálom magam, és semmi...

Ha utálom magam, és semmi önbizalmam, akkor soha nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindent utálok, ami én vagyok. Utálom ahogy kinézek, utálom a testem. Nagyon sokan mondják pedig hogy milyen szép vagyok, csinos, és még rengeteget fogok változni, de ez engem nem érdekel. Vannak napok, amikor szépnek tartom magam, de ez eléggé ritka dolog. Tudom, hogy a lányok 99%-a szebb, ügyesebb, csinosabb, vonzóbb, okosabb mint én. Annyi lánynak van barátja, nem azt mondom hogy nekem is kéne, de azért olyan jó lenne odabújni egy fiúhoz, fogni a kezét, meg ilyenek. Egyszerűen nem tudom magam elfogadni olyannak amilyen vagyok. Bárki mondhat nekem bármilyen szépet, akkor sem fogom elhinni. Próbálok ezen változtatni, elhitetni magammal hogy értékes vagyok, és szép..de ekkor meglátok egy szép lányt, az utcán, vagy képen, és akkor már sírok is hogy én miért nem lehetek ilyen szép? Önbizalom kellene nekem, és egy kis szépség...de egyik sincs, és nélkülük egy nagy senki vagyok.

Pedig a belsőm szinte tökéletes. Ezt még én is úgy gondolom, hogy a belsőmmel semmi gond sincs. Ez az egy dolog, ami értékes bennem, és rengeteg emberben nincs meg ez. Hiányzik az emberekből, az a belső ami nekem meg van. De hiába, ha a külsőmmel nem vagyok megelégedve. Nagyon sokat sírtam már emiatt, mondhatjuk úgy is, hogy minden este sírok emiatt. Van olyan hogy egy órát is. Nappal is, bármelyik pillanatban eltudom emiatt kezdeni a sírást, még akkor is ha nevetek...

Ez így nem jó..

Ha ilyen maradok, akkor soha nem fogok kelleni senkinek? Magányos leszek örökre?

Kérlek segítsetek.


2015. ápr. 5. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem várhatod, hogy fogadjon el valaki, ha te magadat nem tudod elfogadni. Egyébként mennyi idős vagy?
2015. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom de akkor sem megy...14 vagyok, májusban 15 leszek. Kérlek ne gyertek azzal hogy még milyen fiatal vagyok, és mennyi pasim lesz még, mert tudom!
2015. ápr. 5. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Veled egykorú vagyok én is. :) nem szabad elcsüggedni. Soha ne másokkal hasonlíthasd össze magad. Nézz tükörbe. Ami nem tetszik arról ne vegyél tudomást. Találj a külsődben valami szépet, különlegeset. Erre koncentrálj. Ha gondolod, változtass frizurát, használj kevés sminket, vásárolj csinos ruhákat. ;)
2015. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az életben a legjobb (és a legrosszabb is), hogy mindig minden változik. Ha olyan emberekkel veszed magad körbe, akiktől pozitívumot kapsz, az sokat javít a hangulatodon és az önbizalmadon is. Szerintem a te korodban sokan vannak így, még utána is, de ki lehet belőle jönni. Nekem ez segített, amit írtam.
2015. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, és pont ennyi idősen. Próbálom átvészelni a mindennapokat, és megfogadtam , hogy mindennap boldogabb és elégedettebb leszek magammal. Elég nehen megy, de próbálkozom. Nekem azt is tanácsolták , hogy írjam fel a jó tulajdonságaiat, ragasszam fel a tükör sarkára , és így minden reggel amikir tükörbe nézek először a jó tulajdonságaimat láthatom majd meg. Én még nem próbáltam , de lehet, hogy beválik. Próbáld meg. Nem veszíthetsz vele semmit :)
2015. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez a tizenéves,tinikorszak sajnos pont arról szól,hogy mindig a másikhoz hasonlítgatja magát az ember. Huszonévesen már az ember csak fogja a fejét,hogy mik számítottak tiniként nagy "tragédiának". Ekkor már nem lesz létfontosságú,hogy olyan legyél,mint más.
2015. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is irigykedtem ilyen korban, most pedig felnőttként szinte senki nem érdekel, nem irigylek szinte senkit, szóval idővel lesz önbizalmad és fiúd is biztos.
2015. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!