Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne önbizalmam úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam úgy ha nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csalódtam a fiúkban, egy pár jól sikerült randi után csak úgy eltűnnek. De volt már olyan akit én koptattam le pont azért mert ügyet sem vetett rám csak néha unaloműzésből akart velem találkozni. Azt mondják aranyos, kedves, szép vagyok de igazán még se kellek senkinek egy hosszabb kapcsolatra.
2014. júl. 19. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Privát levelektől kíméljetek. Nem szándékozom itt ismsrkedni.
2014. júl. 19. 11:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül nehéz megmondani mi lehet a probléma...
2014. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem találkoztál még olyannal akivel meg lett volna az a szikra. Most jó elmész randizni, de ha nincs meg az a plusz akkor csak egy érdekrandi mert megbeszéltétek. Ne keseredj el lesz az még jobb. :)
2014. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, jobb is, itt úgyis mindenki szemét és köcsög, úgyis csak megdugni akarnánk.
2014. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Aztán majd egyszer mégis lesz. Ha majd pl lesz munkád, és lesz valami amit tudnak értékelni benned stb. Amúgy meg miről beszélsz?


Ha nem kellenél senkinek, akkor mi a francot randiznak veled?

2014. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tölts fel magadról pucsítós csücsörítős ledér profilképeket a falloszbúkra, és számold a lálykokat.. Egy bizonyos küszöbérték felett lesz már önbizalmad.
2014. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt srácok is kérdezhetnék...
2014. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyű megtalálni az embernek a párját...de ne add fel! keresd tovább! inkább a randinál derüljön ki, hogy ilyenek és tényleg tűnjenek is el! ha kapcsolatból lépnének ki egyik napról a másikra sokkal jobban fájna hidd el! biztos van aki szeret, tisztel, megbecsül majd, csak még nem találtatok egymásra, lehet ugyanannyit szenved el a nőktől, mint te a pasiktól...de pont ezért fogjátok jól megérteni egymást és szeretni, becsülni a másikat...csak sajnos ehhez idő kell...de nehogy elmenjetek egymás mellett, mert az egyikőtök túl korán feladja :) hidd le boldog leszel! :)


21F

2014. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!