Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 evesen ugye meg nem keso...

20 evesen ugye meg nem keso valtoztatni az eletemen?

Figyelt kérdés

Jovo honapban leszek 20, es semmit nem tudok felmutatni. Egy ertelmetlen, sz*r kepzest vegzek, nincs nyelvtudasom, jogsim, diakmunkazok,otthon elek.Kb.ennyi, eleg siralmas.

Szeretnek jo allast, szep fizetessel, lakast, autot. Ennel tobbre nem is vagynek.


2015. ápr. 15. 12:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
nem vagyni kell ra hanem tenni erte.
2015. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már késő, 80 évig is élhetsz simán.
2015. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő változtatni, de ha jó állást akarsz, szép fizetéssel, de nem lesznek kapcsolataid, akkor ez csak vágyálom marad. Protekció nélkül itthon kb. lehetetlenség ilyet elérni.

Vagy menj ki külföldre: ott egy ruhabolti eladó is az itthoni pénz többszörösét keresi, a nyelvtudás is meg lenne oldva.

20 évesen egyébként még sehol nem vagy elkésve, az emberek legtöbbje ennyi idősen pont ugyanennyit tud felmutatni (vagy kevesebbet), hol van még a nagybetűs Élet...?

2015. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

"Protekció nélkül itthon kb. lehetetlenség ilyet elérni. "


Hulyeseg.

2015. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Sok a munkanélküli és szinte mindig lesz egy unokatestvér, testvér, haver, ismerős vagy barát, akinek megvan a végzettsége az adott munkához és akkor egyértelműen őt fogják alkalmazni, nem egy vadidegent, akiről senki semmit nem tud.

Nem mondtam, hogy lehetetlen, csak hogy kb. lehetetlen, vagyis kicsi rá az esély, hogy kapcsolatok nélkül megoldható a dolog.

2015. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Na most a külföld az jó téma. Igen,sokkal magasabbak a fizetések,de az árak is! Nem szabad az otthoni dolgokhoz mérni a pénzt. Ha csak vajaskenyéren él és gyertyával világít,akkor tud gyűjteni valamennyit. Nekem a külföld nagy szívás. A párommal jöttem ki,ő orvos,jó meló,jó pénz.De én nem tudom a papírjaimat elintézni,így 2 év után sem,szóval dekkolok itthon. Így pedig nem nagyon gyűlik a pénz. Rohadt drága minden! Otthon pedig akinek anyuci nem tolja a zsét,vagy nincs protekciója,annaktényleg nagyon nehéz boldogulni. Hacsak nincs benne valamiben. Nem lehetetlen,de nehéz.
2015. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Jo vegzettsegel rendelkezok eseten hogy lenne mar magas a munkanelkuliseg? Amikor bizonyos szakmakban egyenesen munkaerohiany van?


A protekciora valo hivatkozas pusztan kifogas.

2015. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19 evesen kezdtem az egyetemet, de rajottem, hogy a szakomat se nem elvezem, se elhelyezkedni nem lehet vele. 5 honapra kimentem kulfoldre nyelvet tanulni. Ott jottem ra, hogy en inkabb kint maradnek. Talaltam is munkat. Lassan rajottem ott, hogy mivel szeretnek foglalkozni. Tovabb dolgoztam, hogy finanszirozhassam a tanulast. Most 22 vagyok es most jelentkezek az alomszakomra. Szoval nem keso. Nem is ertem, mivel lennel 20 evesen elkezve? Meg 40 evesen sem lennel! Egyaltalan mit kenee "felmutatnod" 20 evesen? Most erettsegiztel, konyorgom!
2015. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen, vannak szakmák, ahol munkaerőhiány van, ez igaz, de ne abból a néhány szakmából induljunk ki, mert azok mennyisége elenyésző. Nyilván, akinek ilyen végzettsége van, az előrébb van, mert kapnak utánuk két kézzel, de a legtöbb munka olyan, hogy ha van 1 álláshirdetés, akkor arra nem 20-30 ember fog jelentkezni, hanem 300.
2015. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

es mi akadalyozza meg a kerdezot hogy ilyen szakmat valasszon?


o irta hogy jo allast akar szep fizetessel. Nyilvan ilyet legnagyobb valoszinuseggel hianyszakmaban tud szerezni, ugyhogy szamomra magatol ertetodo hogy nem kell majd neki protekcio.

2015. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!