Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy senki sem szereti a...

Hogy-hogy senki sem szereti a Forma-1-et?

Figyelt kérdés

Valahogy a környezetemben sohasem volt senki, aki ugyan úgy rajongott volna érte, mint én. Általánosban persze sok fiú nézte, de mind csak divatdrukkerként, mert mindenki Schumachernek szurkolt, persze mikor Alonso lett vb, akkor meg mindenki Alonso-s lett. De a legjobb barátom, aki azóta is az, utálja az egészet.

Gimiben totál senki, és most egyetemen se. Mondjuk többségében lányok járnak a szakra, ahova én is, na de akkor is. A húgomat is rátudtam szoktatni nagy nehezen. :)

Pedig elvégre Magyarországon elég sok rajongója van ennek a sportnak, de valahogy én sohasem kerülök olyan környezetbe.



2015. ápr. 17. 18:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Pont valami hasonlót akartam írni.

Pl.

Kovács Mihály, Magyar Péter, Szappanos Géza Dumbovich Miklós, Bárány György kiváló sportolók. Sőt, olimpikonok. Ha valaki nem tudná, Ők a Magyar Bridzsválogatott tagjai, és -nem mellékesen- Olimpiai Bajnokok.

Vagyis Miquel elmélete szerint igazi sportemberek.


És akkor jön ilyen egy ilyen Raikkönen vagy egy Alonso, akik csak úgy mennek körbe-körbe a "munkagépükkel"és azt hiszik magukról, hogy sportolók? :)


...megítélés kérdése...

2015. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Régen néztem. Nemrég rájöttem, hogy sokkal jobb kategóriák is vannak az F1-nél, azóta elég unalmasnak tűnik.
2016. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!