Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy senki sem szereti a...

Hogy-hogy senki sem szereti a Forma-1-et?

Figyelt kérdés

Valahogy a környezetemben sohasem volt senki, aki ugyan úgy rajongott volna érte, mint én. Általánosban persze sok fiú nézte, de mind csak divatdrukkerként, mert mindenki Schumachernek szurkolt, persze mikor Alonso lett vb, akkor meg mindenki Alonso-s lett. De a legjobb barátom, aki azóta is az, utálja az egészet.

Gimiben totál senki, és most egyetemen se. Mondjuk többségében lányok járnak a szakra, ahova én is, na de akkor is. A húgomat is rátudtam szoktatni nagy nehezen. :)

Pedig elvégre Magyarországon elég sok rajongója van ennek a sportnak, de valahogy én sohasem kerülök olyan környezetbe.



2015. ápr. 17. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Sokan rajonganak erte ma is, de szerintem egyszeruen nem illik bele a mai korba egy ilyen verseny.


Ma minden online azonnal tortenik, az F1 pedig tul bonyolult, tul osszetett ahhoz hogy a mai pillanatemberek erdeklodeset le tudja kotni.


Az F1 soha nem volt olyan jo mint az elmult 5-6 evben, aztan latod megy a nyavajgas hogy unalmas.

2015. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy F1. rajongó klubot, ott megfelelő lesz a környezet. Viszont mást ne akarjál rászoktatni, mert a hobbi vagy a rajongás éppen attól szép, hogy az ember nem külső nyomásra foglalkozik valamivel, hanem a saját kedvtelésére. Pl. egy korábbi társaságból azért maradtam ki, mert nem voltam hajlandó focimeccsre járni, és a hétvégéket horgászással tölteni. Nem szabad az ilyesmit erőltetni.


Alonso forza :)

2015. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben sincs olyan személy aki igazán szeretné az F1-et, azért tesómékat rátudta venni, hogy jöjjenek ki velem a Hungaroringre.

Sokan már nem követik a sportot, mert unalmas, tényleg nem olyan régen, de azért jobb mint a Red Bull dominancia.

2015. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"mert unalmas, tényleg nem olyan régen"


Ez a tipikus "az ido megszepiti az emlekeket" velemeny.


Az F1 a 90es evekben es a Schumacher-eraban is sokkal unalmasabb volt mint ma. Vonatozas, keves elozes, keves akcio.


Ma a legtobb verseny abszolut nezheto, sok az elozes, sok a tortenes.

2015. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 CivisJoe75 válasza:
Mert a WRC ezerszer férfiasabb és dögösebb autósport.
2015. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves #15!

Ugyan meséld már el nekem, hogyan tudod a kettőt összehasonlítani?

Arra pedig felettébb kíváncsi lennék, hogy mi is az a "WRC autósport"? :)

2015. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én a WRC-t is szeretem.
2015. ápr. 18. 14:39
 18/22 anonim ***** válasza:
Én valóban nem szeretem. Egy sport ne a lóerőkről szóljon, hanem a testi erőről, edzettségről. Meg aztán épp elég autó mászkál hétköznapokon pufogtatva a benzingőzt, nem kellene még hétvégén is ilyen versenyeket rendezni.
2015. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy eredeti értelmezésben a SPORT, pusztán csak az emberberek fizikai erejének, kitartásának és ügyességének összehasonlítására szolgált..

Amiről most beszélünk az tényleg más, a mai kor vívmánya.

Bizonyára ezért is nevezik TECHNIKAI SPORT-nak. ;)

2015. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Miquel!


Szerinted a Forma-1-es pilóták nem edzettek? Egy hétköznapi ember, aki még sportol is néhanap sem bírna ki egyetlen kört sem egy forma-1-es autóban, egyszerűen nem bírná a fizikális terhelést.

És a lovasugratás? A szinkron úszás? Sakk, Snooker? Van egy pár olyan sport, ami a te véleményed alapján kiszorulna a sport kategóriájából.

2015. ápr. 18. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!