Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baráti társaságon belül...

Baráti társaságon belül megszólnátok?

Figyelt kérdés

A kedves párom, roma származású lány.Apja roma.

Nagyon kedves, rendezett, tanult családból származik. Magasabb iskolai végzettsége van mint nekem.

A szüleivel nagyon jó a viszonyom, nem is tartják a kapcsolatot a családjuk nagy részével.

Apjával nagyon sokat beszélgettünk erről, hogy miért is szakította meg a kapcsolatot velük.

Viszont múltkor az egyik haver barátom meg jegyezte, hogy milyen származású.

Meg védtem a párom de elszomorított, hogy csak egy tény alapján így elítélte.



2015. ápr. 19. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vagyis a származása miatt, nem alapján, elírtam
2015. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim azért a barátaim, mert azt sem szólnák meg, ha egy albínó ufoval járnék, aki a fülén iszik.
2015. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

En utalom a ciganyokat (hihetetlen mennyisegu rossz tapasztalat elso kezbol, legalabb fel oldalt venne igenybe h mit tettek anno a csaladommal, velem a tesommal). A legjobb baratnom ferjhez ment egy cigany pasihoz, aki dolgozik, eltartja a csaladjat szoval erre mondjak, hogy "jo cigany".


Mivel a legjobb baratnom igy nem beszelunk a srac szarmazasarol, mikozben a baratnom hata mogott megcsalja, drogozik velem is kikezdett...sorolhatnam.


A baratod helyeben elfogadnam h a lany cigany, meg azt is hogy jo ember de soha semmilyen korulmenyek kozott nem biznek a lanyban.


Meg almomban sem.

2015. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Gimiben az irodalomtanárom roma volt, egy rendkívül művelt, nagy tudású ember, maga is nívódíjas író, nagyon szerettem (sajnos, már nem él.) Szerencsésnek érzem magam, hogy a tanítványa lehettem, nagyon sokat kaptunk tőle, nem csak tudásban, ízlésben, hanem világszemléletben, toleranciában is.
2015. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szólnám meg,nem az érdekel engem,hogy kinek milyen színű a bőre,hanem,hogy hogyan viselkedik,miről beszél és hogyan ítéli meg a világot.Ha rasszista,és ez lejön,akkor rögtön nem barátkozok vele,mert akkor az nem csak a cigányokat meg nem csak a négereket ítéli el,hanem valószínűleg mindenkit,és érdekember.


Az ilyenek egyébként érdekemberek.

2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném barátnak,de még havernak sem,aki így nyilatkozik a barátnőmről . Teljesen mindegy milyen a származása .Én még le is kevertem volna neki egyet ..
2015. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Ezek után természetesen nem nevezhető baratnak ő és nem is szándékozom vele többet beszélni.

2015. ápr. 19. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!