Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megszólnátok egy olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megszólnátok egy olyat nőt, vagy furcsának tartanátok, ha az illetőt a férje tartja el, amíg ő egyetemre jár?

Figyelt kérdés
Természetesen eddig a nő is dolgozott,jó állása volt általában jó fizetéssel,tehát ő is sokat beletett a családi kasszába,nem egy kitartott nőről van szó. Viszont most egyetemre fog menni ami 5+1 éves,nincs levelezőn,és nem valószínű,hogy dolgozni tud majd mellette.
2014. jún. 27. 23:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem!

Az én feleségem 10 éve nem dolgozik, csak itthon van a gyerekekkel.

Csak éreztesd a férjeddel, hogy szereted, és akkor a csillagokat is lehozza neked.

36F

2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem szólnám meg, még csak furcsának sem tartanám, ha megtehetik, miért ne?


Egyébként meg, én még egyetemista voltam, mikor férjhez mentem, engem tényleg a párom tartott el, nem érzem ettől magam rosszabbnak, mert jelen pillanatunkban nekem jobb a fizetésem, és az ő fizuja elég arra, hogy rezsit fizessünk, illetve ruházkodás, kocsi stb, míg az enyémet teljes egészében egy számlára rakjuk, megtakarított pénzként.


26L

2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

A férjemnek semmi kifogása ellene,sőt,ő bátorított,és bíztatott hogy megtegyem ezt a lépést.

Viszont sokaknak szúrja a szemét,főleg anyósomét és ennek hangot is ad :(Legszívesebben én át sem mennék már hozzájuk.

2014. jún. 27. 23:34
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz vele! Ti életetek, semmi köze hozzá..
2014. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Eddig is dolgozott, most is az előrehaladásáért tanul majd. Ha nekik ez belefér a kasszába, hajrá.

2014. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor kinek a véleménye a legfontosabb? A férjedé, vagy az idegeneké?
2014. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem, ennyi erővel a többieket meg a szüleik tartják el, amíg egyetemre járnak.:) Mellette vállalhatnál valami kis 4 órásat vagy otthonról dolgozósat, azért 6 év elég sok.


Mármint nem pénzügyileg, hanem amiatt, hogy hasznosnak érzed-e majd magad. Újra lesz diákod, csomó helyre van kedvezmény: bkv bérlet, múzeumok, mozi, nemzetközi diákod is lehet,ha külföldre mentek. Tökjó.:)


3 diplomás 27 éves vagyok, tudom, miről beszélek:))

2014. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ.... hogy hány diplomád van már, és ez tandíjas-e, és csak a férjednek köszönheted-e anyagilag, hogy járhatsz erre az egyetemre, vagy Te szerezted meg előre (vagy a szüleid) a tandíjat és az iskolaévek alatti megélhetés költségét.

Valamint: van-e MÁS oka is, hogy az anyósod gyanakodjon arra, hogy ez nem szerelmi házasság....

2014. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
18%

7: "Nem, ennyi erővel a többieket meg a szüleik tartják el, amíg egyetemre járnak.:)"


De hát pont erről van szó! Ha pótszülőnek használja valaki a párját, akkor használja.

Akkor az nem párkapcsolat, nem szerelmi kapcsolat.

Szerintem ha a nő eredeti családja és ő maga nem tudja előteremteni a saját maga számára fontos dolgokat, akkor ne is vegye igénybe. Addig nyújtózkodj...

2014. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
76%

A férje bátorítja, és biztatja. Ez a legfontosabb az, hogy honnan van rá a pénz, nem számít. Szerintem a férje örömmel fizeti a költségeket.

36F

2014. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!