Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy "NŐ"-ként...

Mit tegyek hogy "NŐ"-ként kezeljenek mások?

Figyelt kérdés

21 éves múltam.Már nem vagyok gyerek és tini sem,bár néha még képes vagyok úgy viselkedni,mint egy gyerek. :) Sose voltam egy magabiztos,önbizalommal teli lány.Gyerek koromban nagyon fiús voltam,rövid hajam volt,mert ez volt a praktikus,anya fiús ruhákba öltöztetett,olyan is volt hogy fiúnak néztek.Aztán tini koromban elkezdtem formásodni,igaz a mellem nem nagyon akar megnőni a mai napig sem,de nem mondanám azt,hogy férfias alkatom.Egy betegség miatt a bőröm elég problémás volt már akkor is(még most is)illetve olyan helyeken is szőrös vagyok,ahol nem kellene.Ez eléggé rányomta a bélyegét az önbizalmamra.Persze elkezdtem foglalkozni magammal,megnövesztettem a hajam,csinosan öltözködtem,eljártam kozmetikushoz is,de valahogy nem tekintettem magamra "jó csajként".


Aztán telt,múlt az idő,elkezdtem fogamzásgátlót szedni,így a problémáim enyhültek valamelyest,barátom is lett,kicsit sikerült összeszednem magam,lett önbizalmam.Ideig-óráig.De úgy érzem elmúlt.


Most itt vagyok 21 évesen.Egyetemre járok.Párkapcsolatban vagyok.Jelenleg nem szedek fogamzásgátlót,de tervezem,hogy újra elkezdem.Az önbizalmam megint a béka feneke alatt.Úgy érzem,nem tekintenek rám nőként a férfiak,mert én sem tudom magam annak tekinteni.Éppen ezért a kapcsolatomban is vannak gondok.

Elsődleges célom az lenne,hogy legyen egy kis önbizalmam,hogy nőnek érezzem magam,és ne tininek.

Szeretnék változtatni a külsőmön(persze tudom hogy ez csak rajtam múlik)

Sokszor elveszve érzem magam,pont mint egy kamasz aki még keresi önmagát.


21/L


2015. ápr. 20. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

De ismerős érzés :/

19/L

2015. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Óóó te szegény. Majdnem megsajnáltalak. MAJDNEM. Egy férfinek ilyen mentalitással pontosan NULLA esélye lenne párkapcsolatra és örülj, hogy puncival a lábad között születtel. Az élet fényesre nyalja a seggeteket, ti meg itt rinyáltok a semmi miatt.
2015. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

2 Anyád.


Kérdező, te olyan cseszettül hülye vagy, hogy már fáj. (Ok. Ennyi, ez most kellett. Kiadtam magamból.)

Nőj fel. Ne akard magad beskatulyázni nemi szerepekbe (ez nőies, ez meg férfias). Ne "nő" akarj, te szerencsétlen, hanem ember. Jó ember. Értelmes ember. Boldog ember.

Ne "jó csaj" akarj lenni, hanem valamirevaló ember. Kezdj magaddal valamit - és ez ne a pofid és ruhatárad csinosítgatásában merüljön ki. Tanulj, dolgozz, eddz, szerezz hobbit.

2015. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

A fiatal nő meg az ember, egyébként manapság kizárják egymást, drága hölgyekben pontosan nulla emberség van ugyanis.


Második voltam.

2015. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,még a kevésbé hasznosakat is.Bár nem értem minden esetben a szóhasználatot,és azt sem,hogy lehet ismeretlenül,szinte 0 háttér információval így jellemezni valakit :)

Mint írtam,tanulok,van hobbim is,vannak terveim,céljaim.Egyáltalán nincs kinyalva a fenekem.

2015. ápr. 20. 18:26
 6/20 A kérdező kommentje:
0 emberség van a hölgyekben?Szerencsére én még ismerek nem is egy olyan hölgyet akiben rengeteg emberség van,sőt!Sajnálom,hogy te csak olyanokat ismersz akikben nincs,vagy pedig nem kellene egy negatív tapasztalat miatt általánosítani.
2015. ápr. 20. 18:28
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
A nagy pacifarkat nincs. Minden fiatal NŐnek fényesre nyalja a világ a fenekét. Két szalmaszállat alig kell keresztbe raknotok a boldoguláshoz és a boldogsághoz. Sokatoknak viszont ez is nehezére esik, amikor pedig minden rendben akkor kreáltok problémát a semmiből, mert miért ne, az az izgi, a dráma meg a hiszti.
2015. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy nem a legszebben fogalmazta meg, de a 2-esnek sajnos igaza van.

Ha férfinak születsz, ennyi önbizalommal nem lenne kapcsolatod.


"Úgy érzem,nem tekintenek rám nőként a férfiak,mert én sem tudom magam annak tekinteni."


A párod sem tekint rád nőként? Mert, hogy a többi férfi hogy tekint rád, az nem tudom, hogy miért érdekel, hiszen párkapcsolatban vagy.

2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

"egy negatív tapasztalat"


Egy negatív tapasztalat... LOL! :-D Fogalmazzunk úgy, hogy 25 év alatt a megismert nem kevés hölgy közül néha volt egy-kettő pozitív tapasztalat is. De kb. olyan gyakorisággal mint a négylevelű lóhere a legelőn.

2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Miről beszéltek?? ti nem tudtok semmit sem majdnem ugyanolyan problémáim vannak mint a kérdezőnek ( önbizalom hiány) és még sincs egy fiú se aki érdeklődne utánam sőt..... első voltam.!!
2015. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!