Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ronda lány miért nem...

Egy ronda lány miért nem öltözködhet csinosan?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, kapom a beszólogatásokat is rendesen, emiatt szinte állandóan rosszul érzem magam, nagyon hullámzó a hangulatom. Egy jobb pillanatomban mondta az egyik rokonom, hogy menjek el velük bálba. Nem vagyok bálozós típus, nem is tudom miért, de elmentem. Volt ott egy fiú aki elkezdett savazni, hogy nevetséges vagyok, egy ilyen lányra minek ilyen elegáns ruha stb. Miért baj, ha egy ronda lány is szeretne néha csinosan öltözni? Hogy öltözködjön egy ronda lány?

2015. máj. 4. 09:16
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
46%
Ne törődj azzal a sráccal, egy ritka nagy bunkó idióta volt! Azért mert azt hiszi, hogy körülötte forog a világ s az számít amit ő gondol még nagyon nem úgy van! Ne törődj vele! Az pedig személyfüggő, hogy ki kit tart szépnek s kit nem!
2015. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak az az egy fiú mondta...
2015. máj. 4. 09:44
 13/36 anonim ***** válasza:
vidéken laksz?
2015. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Igen. És a hab a tortán, hogy a smink csak még rondábbá tesz. :/
2015. máj. 4. 09:47
 15/36 anonim ***** válasza:
15%

Most mi a kérdés?

Mindenki megmondta, hogy öltözködhetsz csinosan, ezután már az önsajnáltatás és a folytonos "de ronda vagyok" megjegyzéseid senkit sem fognak érdekelni. Ahogy látom arra sem vagy kíváncsi, hogy hogy lehetnél szebb, mert leszögezted magadban, hogy bűnronda vagy.

Senki sem fog új információval ellátni, ha szerinted ronda vagy akkor az is vagy és innetől szokták azt mondani, hogy nyugodj bele. Én is csúnya vagyok, igyekszem egészségesen élni, sportolni, hogy legalább a közérzetem jó legyen, az meg nem érdekel ha ocsmány vagyok, ez van, ezt adták és ezért nem fogom felcágni az ereimet.

2015. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le magad, mert nem hiszem el amit írsz.
2015. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Képre én is kíváncsi lennék, mert így látatlanban nehéz bármilyen véleménnyel élni ( a már leírtakon kívül )
2015. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ez nem önsajnáltatás hanem a tények...
2015. máj. 4. 10:05
 19/36 anonim ***** válasza:
Azért vagy "ronda", mert te annak tartod magad. Amint elfogadtad és megszeretted magad olyannak, amilyen vagy, mások is elfogadnak majd. Nem szabad azzal foglalkozni, hogy mások mit mondanak, mert azok ök, az ö véleményük amihez neked semmi közöd nincs. Csakis saját magaddal foglalkozz, és ha valaki odamegy hozzád és elkezd bántó dolgokat mondani, hallgasd végig, mosolyogj egyet, és szó nélkül hagyd ott. Amúgy meg a szépség relatív dolog. A világ legszebb nöje se tetszik minden embernek a világon.
2015. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet olyan rossz a helyzet...Amúgy ne foglalkozz mással.:)
2015. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!