Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ronda lány miért nem...

Egy ronda lány miért nem öltözködhet csinosan?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, kapom a beszólogatásokat is rendesen, emiatt szinte állandóan rosszul érzem magam, nagyon hullámzó a hangulatom. Egy jobb pillanatomban mondta az egyik rokonom, hogy menjek el velük bálba. Nem vagyok bálozós típus, nem is tudom miért, de elmentem. Volt ott egy fiú aki elkezdett savazni, hogy nevetséges vagyok, egy ilyen lányra minek ilyen elegáns ruha stb. Miért baj, ha egy ronda lány is szeretne néha csinosan öltözni? Hogy öltözködjön egy ronda lány?

2015. máj. 4. 09:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

En ertelek, én is ronda vagyok,nekem se volt baratom soha.

De valoban meg kell tanulnod kizárni a bantasokat az eletedbol.nyugodtan oltozkodj ugy , ahogy tetszik és probálj meg az erossegeidre koncentralni.

Elhiszem, hogy ez nehez, mert ha nem elonyos a kulsod az meg tudja keseriteni az eleted.Ezt en is tudom.De csak azért se hagyd magad!

2015. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem is piszkáltak állandóan, hogy csúnya vagyok, meg későn erő típus is voltam. Általános 7.-8.-ban már mindenki nőiesedett, én meg 9 évesnek (tényleg...) néztem ki. Aztán addig mondtàk, míg elhittem. Én sem voltam jól lelkileg, el is hanyagoltam magam (nem voltam ápolatlan, csak alapos, nem figyeltem az öltözködésre stb.) el is kerültek messze a pasik. Aztán valahol 19 körül eldöntöttem, hogy elég volt. Beláttam, hogy abból kell építkezni, ami van, nem lehet, és nem is kell, hogy mindenkinek D kosaras melle legyen. Elmentem fodrászhoz, vettem csinosabb ruhákat. De ami a legfontosabb: lesz.rtam, ki mit mond, és igyekeztem jól érezni magam. Mindjárt lett barátom is. :)
2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
53%
Ne takargasd a hibáid, jó az esélye, hogy azzal inkább csak felhívod rájuk a figyelmet. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, előbb-utóbb úgyis mindenki ronda lesz.
2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam a válaszokat. Az enyém: mit jelent a csinos? Amíg ízléses, addig nyugodtan öltözködhetsz úgy (ha meg nem az - amit kétlek - akkor megnyugtatlak, az olyan ruhák nem állnak jól senkinek.) Öltözködj úgy, ahogy jólesik. Szerintem sok mindenkinek szóltak már be a külseje miatt, de ne érdekeljen. Könnyű mondani, de hát mi válaszolók mi mást tehetnénk? A barátaidat biztos nem érdekli a külsőd és a leendő fiúd pedig így fog szépnek látni. Nem lehet, hogy negatív a hozzáállásod?
2015. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, küldjél már egy képet komolyan nagyon kíváncsi lettem.

Én elmondom neked, olyan srác vagyok hogy bűnrondának találtam magam nagyon sokáig. És mondták is sokan, hogy fú nekem soha nem lesz senkim. Meg konkrétan megkaptam hogy ronda vagyok, nem egy embertől. Mondani se kell hol volt az önbizalmam. Aztán 20 év körül egyszer úgy ébredtem fel, hogy jó ebből elegem van, nem akarok a kinézetem miatt teljesen depressziós lenni. Nézegettem magam a tükörbe, hogy jó, ez nem olyan rossz, egészen elmegy. És innentől így is mentem ki az utcára, hogy oké nem vagyok a legszebb, de nem is vagyok rossz- sőt néha már jóképűnek is éreztem magam. És ezután lett barátnőm is, észrevettem párszor, hogy megnéznek utcán is. És így utólag szinte biztos vagyok benne, hogy azelőtt is meglehetettek volna ezek a dolgok, csak nem figyeltem oda rá, vagy nem akartam elhinni hogy velem ilyen is történhetne mert én ronda vagyok. Nagyon sokat számít, hogy mit gondolsz magadról. És igazából olyan meg nincs, hogy egy ember senkinek sem kellene.


De, hogy konkrétan a kérdére is válaszoljak, öltözz úgy ahogy jól érzed magad :) Sz@rd le ki mit mond.

2015. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tolj már egy képet, pár tanácsot tudunk adni.

Mellesleg közhely, de igaz, hogy a szépség relatív.

2015. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Tudom, a sok negatív visszajelzés után nehéz az embernek önbizalmat csiholni, de a szépség egy bizonyos százaléka bizony az önbizalomból építkezik. A smink meg akkor ront a helyzeten, ha rosszul alkalmazzák. Érdemes lenne elmenni sminkeshez egy pár alkalommal, ahol elleshetsz pár praktikát. Férfi vagyok, tehát nincs ilyen tapasztalatom, de valahogy úgy képzelem, hogy közlik a pácienssel, hogy mi áll jól neki. :)

Egyébként egyik tesómnak volt egy osztálytársa, akit úgy általában mindenki csúnyának tartott, aztán az elsők közt ment férjhez.

Azért megírnád, hogy egész pontosan mi olyan "ronda" a külsődben?

2015. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
költözz át nagyvárosba, máris nem fognak a külsőddel foglalkozni
2015. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Profilból hosszú az orrom, széles a csípőm, nincsenek melleim, kerek az arcom és tele van pattanások után maradt hegekkel.
2015. máj. 4. 15:49
 30/36 anonim ***** válasza:

Hát nézd: ez alapján még nem vagy ronda. Arcbőr: ugyan nem nő, de Brad Pittnek állítólag elég heges az arcbőre, aztán mégis odavannak érte. Hosszú orr: sok igazi szexszimbólumnak van hosszú/nagy orra (elárulok egy titkot, nekem valamilyen szinten tetszik az ilyesmi. Viszont már nős vagyok, bocs! :)). A széles csípőt meg hagyjuk már! Egy nőnek legyen is csípője! Nem tudom, rémlik-e valami Kim Kardashian meg Jennifer Lopez, akiknek híres a tompora, aztán gerjednek rájuk elég sokan.

Amúgy meg hadd említsem meg, hogy akik egy lánynak belemondják a szemébe, hogy rondának tartják, azokkal nem érdemes foglalkozni, mert neveletlen parasztok. Jellemzően üres p*csök vagy ostoba lúzerek, akiknek csak igényeik vannak, de közben elfelejtenek tükörbe nézni.

2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!