Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ronda lány miért nem...

Egy ronda lány miért nem öltözködhet csinosan?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, kapom a beszólogatásokat is rendesen, emiatt szinte állandóan rosszul érzem magam, nagyon hullámzó a hangulatom. Egy jobb pillanatomban mondta az egyik rokonom, hogy menjek el velük bálba. Nem vagyok bálozós típus, nem is tudom miért, de elmentem. Volt ott egy fiú aki elkezdett savazni, hogy nevetséges vagyok, egy ilyen lányra minek ilyen elegáns ruha stb. Miért baj, ha egy ronda lány is szeretne néha csinosan öltözni? Hogy öltözködjön egy ronda lány?

2015. máj. 4. 09:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
2015. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Kééépeeet!
2015. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 gömbicica ***** válasza:

31-es! ez nagyon aranyos :-) :-)

miért is nem lehet mindenki mellé egy jótevő Cincint rendelni? :)

2015. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Öltözködhet, miért ne. Attól mert a természet nem volt hozzád olyan kegyes még nem kell elhanyagolnod a külsődet. Legyél ápolt, és igenis öltözködj igényesen! Az ilyen tajparasztokat meg le kell tojni. Ne hagyd, hogy a lelkedbe gázoljanak!
2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A leírtak alapján a csúnyától nagyon messze vagy, és ezt komolyan mondom! Sem a kis mell, sem a széles csípő, sem a kerek arc nem szépséghiba, ahogy a hosszú orr sem! A pattanás utáni hegeiden lehet segíteni többféle módon is, ha zavarnak Téged!(Mindamellet, hogy pár kicsi heg nem tesz csúnyává senkit!A magazinokban látható fotók modellekről pedig nem igaziak, ezt ne felejtsd el, kérlek!) Nekem az ún. IPL villanófényes módszer vált be legjobban. Ezt kozmetikus végzi, kb. hetente egyszer ajánlott menned, első kúra általában 3-5 alkalmas, és ezek után elegendő ritkábban menned. (kb. havonta 1-szer)Az ára alkalmanként kb 5000 Ft. Más alternatíva is van, ami szintén hatásos, pl. a Contractubex gél, az Akneroxid krém, illetve van egy krém még, ami nagyon jó, sajnos a neve nem ugrik be. Z betűvel kezdődik a neve, és elsősorban égési hegek után használják, de nagyon jó pattanás utáni keloidok után is után is. Ezek kicsit lassabban hatnak, mint a villanófényes kezelés, de használnak és tartós a hatásuk!Esetleg még ami nekem bevált, és ajánlanám, az a biopeeling+ led lámpa kezelés, ez egy viszonylag új kozmetikai eljárás és szintén jók a tapasztalataim vele. Viszont azt nem tudom, hogy azon a szalonon kívül, ahol nekem csinálták, máshol van-e?


És, hogy kérdés se maradjon megválaszolatlanul: Igen, öltözz csinosan, jogod van hozzá, hogy igényes légy önmagadra! A srác, aki beszólt Neked , szerintem faragatlan ,és így szóra sem érdemes a véleménye! És hidd el: Szép vagy! Bízz magadban!


27/nő

2015. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Még azt szeretném hozzátenni, hogy a krémeket a gyógyszertárban tudod beszerezni!
2015. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!