Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Évek óta időnként "követ" egy...

Évek óta időnként "követ" egy hapsi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám egy hülye ismerőse mondta nekem meglátott engem egy pasi, és belém szeretett, és lefényképeztet az utcán, meg akarta adni a számát, de nem kellett, mert eléggé ilyesztő volt amiket mondott róla (hogy ő gazdag, meg hogy ő tujda hogy én együtt leszek vele, és mindig féltékeny leszek rá,mert neki sok barátja van, meg sok pénze, meg sok nő veszi körül, stb.)

Leírta, hogy hogy néz ki: magas, kreolos bőrű, jólöltözött hasi (valami minimális fekete vér lehet benne, mert a bőre nem teljesen fehér). A hapsi évek óta elmegy mellettem az utcán, a legkülönbözőbb helyeken megjelenik, nem tudom honnan tudja hová megyek, uszodában, munkahelyem előtt,várban, stb. Nem hiszem el, hogy ő pont ugyanakkor megy ugyanoda mint én.

Kb. 5-6 éve megy ez legalább. Most sokáig nem láttam, mert külföldön voltam, de hazajöttem, és nemrég a lakhelyem melletti parkba jött ki egy kutyával, úgy hogy előtte a két öregasszony akikkel beszélgettem a parkben felhívták ót telefonon...ennyit hallott...igen igen épp arról beszélgetünk hogy... és akkor erre rá nem volt 10 perc, és ott volt a parkban oda is jött és elkezdett valamit magyarázni hogy hülye a kutyája meg ilyenek, ott mászkált fel alá egy kicsit, majd gondolom konstatálta hogy nem fogok semmit mondani vagy különösebben vele foglalkozni és szinte elviharzott a parkból...

Nem tudom mit képzel ez a fréfi, hogy csak úgy a város teljesen különböző részein megjelenik, és nem közli mit akar, vagy miért csinálja ezt, de engem nagyon zavar, hogy miért nem hagy már engem békén, 5-6 éve szerelmes és nem szólít le, nem kéri el a számom? 30 éves vagyok, nem hiszem el hogy nem merné ha akarná. De akkor meg mit szemétkedik velem? Akkor sehová sem mehetek nyugodt szívvel mert ő bárhol megjelenhet? Egy nagyon jóképű, jól öltözött férfi, magas, vékony, sportos, nem úgy néz ki mint egy szerencsétlen aki évekig nem mer megszólítani egy nőt... viszont nekem rosszul esik amit csinál velem, és bosszant hogy ő tudja merre vagyok, ki vagyok, nyilván zt is hogy hol lakom... de én meg csak annyit tudok róla, hogy mi a keresztneve meg ilyenek? Egyedülálló vagyok, és voltam is sokáig, miért nem jött oda soha ha annyira szeret és nem bír nélkülem élni, meg lefotóztatott engem az utcán? (Jó pár éve emlékszem, hogy állandóan idegenek lefotóztak az utcán és nagyon rossz volt.)

Szerintetek mint csináljak? Nem tudom mikor hol fog megint előbukkani, de annyiszor elhatároztam már hogy odamegyek hozzá és mgkérdezem tőle, hogy miért csinálja ezt és hogy mit akar de félek tőle, és nem merem és félek hogy kiborulnék tőle...többször akartam odamenni hozzá de látom rajta hogy nem akarja vagy nem tudom... bárkit meg merek szólítani az utcán, éltem több ezer kmre Budapesttől, és nem vagyok se paranoid, se üldözési mániás, és nem félek senkitől, de tőle valahogy tartok. Szerintetek mennyi az esélye pl hogy sok éve is éjjel sétálok haza egy hídon, és ő pont arra sétál egyedül? Ő pont felmegy a várba sétálni aznap este amikor én felmegyek oda 5 évben egyszer? Nem hiszem el ezeket, egyszerűen képtelenség ennyiszer összetalálkozni valakivel véletlenül. Moziba is épp akkor megy abba a moziba, ahol egyszer voltam életemben amikor én...nem értem mit akar ez a hapsi, de ha szeretne engem akkor sztem nem bírna ki ennyi évet hogy ne szólítson meg.... vagy valaki felbérelte őt, vagy megkérte hogy csinálja ezt velem? Nem tudom semmi értelme az egésznek, egyet tudok hogy szeretném ha befejezné ezt, de nem fogja...

Mit csináljak ? Sokszor csak áll és bámul vagy vigyorog... eléggé beképzelt nagyképű pasinak tűnik... ha nem lenne ilyen ha azt látnám nem egy bunkó akkor biztosan már odamentem volna ha barátságosan viselkedne de nem bízom benne, és kellemetlenül érzem magamat amikor találkozom vele... meg váratlanul is jelenik meg itt ott...annyiszor elterveztem odamegyek és megkérdezem mi ez de nem merem soha .... még én érzem magamat kellemetlenül meg rosszul, amikor nyilván nem én megyek ő utána hisz azt sem tudom mi a rendes neve, hogy ki ő, vagy hogy hol lakik...


2015. máj. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Késő van már, szerintem menj mostmár aludni...
2015. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktorvarga ***** válasza:
0%
pa ra no ia
2015. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

igen, valószínű csak téged követ, mivel több nő nincs is a világon, és senki mással nem teszi ezt.

Nem gondolsz egy kicsit te(is) túl sokat magadról?

Aki egy nőt figyel, valószínű figyel még vagy 8693458356 darab másikat is.

2015. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, hogyha ilyen bunkó üzeneteket küldötök ezzel nem segítetek. Nyilván minek találnék ki ilyet? Én nem azt mondtam, hogy követ, hanem hogy gyakran megjelenik itt ott, és nehezen tudom elhinni, hogy ez véletlen lenne. ugyanakkor nem tudom miért viselkedik így egy hapsi. Ez szerintem tiszteletlenség. A város ellentétes pontjain ő épp akkor van ott amikor én? Hát ezt elég nehéz elhinni.... de persze ha egy nőt bántanak, akkor mindig a nő a szemét, a "bántalmazó" meg a jó, ez Magyarország....védjétek csak így kell biztosan viselkedni, nem?
2015. máj. 14. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, kérdezd meg, mi ez az egész, kérd meg, hogy hagyja abba, és ha folytatja, jelentsd föl.
2015. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen leselkedő, követő rögeszmés elmebetegek könnyen veszélyessé válhatnak. A rendőrség meg ilyenkor előszeretettel nem tesz semmit (pontosabban: a rendőrség mindig próbálja megúszni, hogy bármit is tegyen), merthogy nem történt bűncselekmény. Még.

A legjobb lenne, ha egy barátodat meg tudnád kérni, hogy titokban ő kövesse hazáig ezt a barmot, és tudja meg, hol lakik, meg még egy pár infót róla: név, pár fotó, satöbbi. Aztán ha van róla már néhány adat, akkor odamehetne hozzá egy nagyobb darab ismerősöd elbeszélgetni.

2017. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali! Na, abbahagyta? Mi történt azóta?
2020. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!