Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul esik, hogy senki nem...

Rosszul esik, hogy senki nem lep meg, de szerinted igazam van?

Figyelt kérdés
Nem túl jó a kérdés, de a lényeg, hogy a múlt héten volt a szülinapom és senkitől nem kaptam semmi meglepit. Itt most nem nagy cuccokra gondolok, hanem kis apróságok, amik alig, vagy nem kerülnek pénzbe. A lényeg a meglepetés lett volna. Barátnőm elvitt moziba, jó volt, csak így hogy előre bejelentette h el akarok-e menni moziba, mondom igen, és pár perc múlva írta, hogy igazából ezt kapom szülinapra mert semmi ötlete. Ez nagyon rosszul esett, mert szerintem én pont az az ember vagyok, aki mindennek örül. Azt mondja, hogy nem volt ötlete...tudja, hogy minden növényt imádok, szeretek olvasni, de egyébként tényleg bárminek örülök. Csak olyan rossz, hogy soha nem lep meg senki semmivel (karácsonykor már a családban se ajándékozunk, mert rajtam kívül senki nem ötletel, csak megkérdezi mi kell). Izgatott voltam, hogy vajon mit talált ki nekem, mert én ősszel olyan boldog voltam, hogy eltaláltam a stílusát és nagyon szép ékszereket vettem neki, és tökre örült. Tudom ez most hisztisen hangzik, de nekem tényleg a meglepi lett volna a lényeg, nem az értéke. :/

2015. febr. 24. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, de én már vagy 10 éves korom óta még csak ajándékot sem kapok, nemhogy meglepetést az ilyen alkalmakkor. Megszoktam már, nem is hiányzik annyira, de nagyon-nagyon tudnék neki örülni én is.

Ilyen az élet, nem kaphatunk meg mindent.

2015. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémről meg van aki el is feledkezett. Ez van.
2015. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok, csak még jobban esett volna komolyan mondom ha ez a mozi sincs. Mert tényleg amikor mondta hogy nem tudott mit kitalálni, akkor szomorodtam el. Na mind1, majd túl teszem magam. :)
2015. febr. 24. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A jelek szerint a te "szeretetnyelved" az ajándékozás. Ha neked ez fontos és a környezetednek meg nem, akkor vagy beletörődsz és szomorkodsz, vagy kénytelen leszel picit ravaszkodni: jövőre a szülinapod előtt 1-2 héttel ejts el néhány ártatlan megjegyzést, miszerint szívesen olvasgatnál valami jó könyvet, de mostanában nem lesz időd könyvesboltba menni, vagy hogy már unod a régi parfümödet, szívesen kipróbálnál új illatokat, kellene valami új kiegészítő, ami feldobja a megjelenésedet, nem is tudod, hogy valami kendő, vagy bizsu, bármi... valahogy így csináld. Így segíthetsz az ötlettelen haveroknak, hogy milyen irányba induljanak, mégis meglepi lesz, hogy végül mit és milyet kapsz.
2015. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én legjobb barátnőmtől csak egy dezodor csomagot kaptam karácsonyra.Amit bárhol le emel a polcról.


Én persze egy drága könyvet vettem neki amiért utazgatnom kellett,mert december közepén jelent meg. A városban ahol lakom 3 könyves boltot végig kérdeztem.Aztán utaztam Pestre,ahol egy 1000-sel drágább is volt.Nem számított,úgy voltam vele legjobb barátnőm,ezt szeretné. És azért kapta, mert elhintette,hogy neki nagyon tetszik egy könyv és elmondta a címét.


Szóval azt kapta amit akart.


Én meg tökre meglepődtem amikor dezodor csomagot kaptam,mert az olyan semmilyen,személytelen.

Tőle sokkal többre számítottam!!


Én sem pénzbeli értekre gondolok,hanem maga az ajándékra.Lehetett volna sokkal személyesebb!

Én is mondtam,hogy bugyiból zokniból hadi lábon állok ,majd kell vennem újakat,meg hogy egy sálat is be kéne szereznem,mert nincs. Azt hittem legalább a 3 közül kapok vmit.De még parfümöt is mondtam,annak örülnék. De hiába a célozgatások egyiket sem kaptam meg :/


Ez van sajnos.Nekem az volt a kifogás,nincs ötlete,de basszus karácsony előtt 2 héttel beszéltük minek örülne a másik.

2015. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaja, itt is az volt a kifogás, de basszus tudja, hogy pl minden növényért megőrülök... na mind1 túl vagyunk rajta. Úgy tűnik magunkat kell meglepni kedves utolsó!;)
2015. márc. 2. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én meg fordítva, nem is fogok soha most már nagyon ilyet csinálni..


Páromnak születésnapjára szerveztem egy kisebb meglepetés összejövetelt pár barátjával.. A hellyel nem voltkorábbról tapasztalatom, azt hittem jó ötlet, de sajnos elég ramaty hely volt, mindenki szidta a társaságból.. Tényleg nem volt nagy szám, de rosszul esik, mert még hallgatom egyik barátjától, h ne oda menjünk meg mekkora xar hely volt.. Ottis húzták rá a szájukat.


Ajándékra meg dettó bejártam meg olyat adtam neki, ami tudom h akart meg kinézett: az egyik felső, amit ki kellett cserélni méret miatt ( hozzáteszem, előre belekalkuláltam, simán megoldottam). A másik meg egy olyan ajándék, amit nyáron tud majd felhasználni.


Persze vicceskedve de megkaptam h milyen xar ajándékokat tudok intézni, meg kitalálni... Elég xaul esett, mert egyik sem snassz, meg foglalkoztam vele.. De ez van.

2022. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!