Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám vissza a...

Hogyan hozhatnám vissza a tanulási kedvemet? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Eddig se nagyon szerettem tanulni de ha muszáj volt tanultam. Elköltöztünk így iskolát is váltottam. Na ott a tanárok kegyetlenek voltak, csak pár példát írok.

Angol: Én voltam a célpont a tanárnak. Én voltam a buta, lusta a többiek a tökéletesek. Nagyon sokszor megalázott a többiek előtt és emiatt kibeszéltek

Földrajz: Mindenki utálta azt a tanárt. Úgy beszélt velünk hogy az hihetetlen. Pl: vártunk a folyosón a terem előtt (nem volt osztálytermünk), a fiúk picit hangoskodtak, kijött a tanár és azt mondta ha mégegyszer kiabálunk (az azért messze állt a kiabálástól) úgy felpofoz minket hogy a fal adja a másikat. Az igazgatónak szóltunk nem tett semmit

Tesi: Ő volt az osztályfőnök de szőrnyű volt. Tesi órán nem érdekelte hogy rosszul vagyunk pedig én még hánytam is, azt mondta egyszer, ő is rosszul van tőlünk. Ugrottunk gátot (vagy mit) és volt egy lány aki kicsi volt így többször ledöntötte emiatt iskolakört kellett futnia. Velem is csak kiabált és egy másik lánnyal megalázott minket. Az egyik fiút felpofozta de akkora erővel hogy azt hittem összeesik

Iskolát váltottam de még mindig bennem van lelkileg. A legrosszabb hogy az új sulihoz a régi iskola előtt kell elmenjek (ez a legrövidebb út) és ott lakunk a régi mellett (bár lehet nyáron költözünk és messze leszek tőle)

Emiatt a tanárok miatt lett rossz a 7.év végi bizim amit néznek középsuliba pedig én kihoztam magamból a maximumot. Már 1 éve történt de semmi sem változott lelkileg. Most 8.-os vagyok de évet ismétlek (Eü. okok miatt) és félek mert az angolt imádtam de ezek után úgy érzem nagy nulla vagyok belőle (bár a kórházban elég jól ment) és a föciről is a megaláztatás jut eszembe, a tesiről meg ne is beszéljünk (bár lehet felmentenek az orvosok mert minden nap lesz tesi). Mit tegyek hogy visszajöjjön a kedvem?

Tudom hogy hihetetlenül hangzik de az iskola nevét is leírom ha nagyon akarjátok

Már előre félek a szeptembertől


2015. jún. 9. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!