Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb ha gyáva vagy...

Mi a rosszabb ha gyáva vagy vagy ha gyávának tartanak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az a legrosszabb, ha úgy élsz, hogy mások véleménye a fontos, nem a sajhűátod
2015. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*sajátod
2015. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az, ha gyávának tartanak. Akkor még mindig be lehet bizonyítani az ellenkezőjét, de legalábbis tudod magadról, hogy nem vagy gyáva.

Rosszabb érzés lehet az, hogy mindenki csak valamilyennek hisz, és talán olyan dolgokért szeretnek, amik valójában nincsenek meg benned.

2015. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom magamról hogy vannak dolgok, amikhez gyáva vagyok és ezeket nem is takargatom, tehát elvárom hogy fogadjanak el így. De ha más területeken annak tartanak az rossz, mert bizonyítani nem szeretek másoknak semmit.
2015. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, engem utáltak középsuliban. Minden voltam, de ezt az egyet sose kaptam meg.
2015. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért baj az, ha valaki gyáva.
2015. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább tartsanak gyávának, mint hogy valóban az legyek. Mások véleménye úgysem számít semmit sem az én szememben, a gyávaságot pedig a létező legundorítóbb tulajdonságnak tartom.
2021. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!