Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok hogy...

Nagyon szemét vagyok hogy megütöttem?

Figyelt kérdés

Tegnap megyünk a busszal anyámmal.

Felszállt 2 lány 8 év körüliek lehettek.Az egyik beszólt hogy " Mit nézel?" És pofákat vágott,nagyon tenyérbe mászó arca volt,Leültek a buszon még forgott oda és röhögtek rajtam,és beszélgettek.De emúgy nem is néztem,csak rápillantottam.Na mikor leszálltunk tovább csinálta erre oda mentem,megmondtam neki. " Mit nézek? Az anyád pi*áját!"

És a vállára ütöttem ököllel,a nyakát akartam csak nem találtam mert éppen ment előttem.

Erre elszaladtak másik villamos megállóba.Anyám azt mondta jól tettem.De nekem furdal a lelkiismeretem.


18/L



2015. jún. 17. 05:08
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
10-es Igazad van,végre egy normális!
2015. jún. 17. 06:40
 12/36 anonim ***** válasza:
25%

"és vajon ez a fiu késöbb hogy fog báni a nökkel (emberekkel)"


Hát persze, sokkal jobb, ha a tiszteletlenség mellé még azt is megtanulja, hogy a másikat ütni kell, ha hülye. Isten óvja a jövendőbelijét.

2015. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
19%

#10: Gratulálok a felfogásodhoz...

#12: Egyetértek.

2015. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%

Én is 18 éves lány vagyok, van egy 8 éves öcsém, de sosem tudnám megütni, akármennyire is szemtelenkedik velem. Nem csak azért, mert a testvérem, hanem mert kisgyerek és úgy alapból az erőszak semmire sem megoldás. Nem mellesleg senkinek nincs joga akár egy ujjal is hozzáérni a másikhoz! Akármennyire is tűnik ártatlannak ez a mostani helyzet, te nagyon nem tűnsz annak. Nem is beszélve arról, hogy nevetséges és szánalmas volt a reakciód, de komolyan. Az ő viselkedésük még elnézhető, de a tiéd nem. Egy ártatlan gyereken vezetted le a dühödet. A sajátjaiddal is ezt csinálod majd? Szerinted volt bármi értelme is? Tudták, hogy miért teszed? Te tudtad egyáltalán? Elmondhatom, hogy ez többet árt, mint használ.

Sajnálom, ha esetleg megsértettelek a véleményemmel, lehet túl komolynak is hangzik az egész, de ha belegondolsz, ez így van...

2015. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%
Elképesztő mennyi álszent ember jár ide. Egy 8-10 éves kis szaros nekiáll egy majdnem felnőtt embernek beszólogatni és szerintetetk csak hagyja magát? Nézzetek már magadtokba! Pár évtzeddel korábban akárki lekeverhetett egy sallert a neveletlen kölyköknek, még a tanár is és JOGGAL. Szerintem szintúógy lecsavartam volna egyet a kis szarosnak, nem ököllel, de mondjuk egy jó nyakleves az bőven kijár az ilyennek. Ha ennyire nagynak képzeli magát, válallja a felelősséget érte.
2015. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%

"Röhögtek rajtam. És pofákat vágott,nagyon tenyérbe mászó arca volt. Az egyik beszólt hogy Mit nézel?"


Micsoda szörnyűségek történtek ezen a buszjáraton, hallod!

Ép idegrendszerű felnőtt ember leszáll az úticéljánál és két perc múlva már nem is emlékszik ezekre. Vagy lerendezi cirkusz nélkül. Egy keményebb szemvillanás, rászólás már elég egy idegen részéről, hogy összecsinálják magukat. Semmi szükség a karatéra, nem taknyos gyerekekkel szemben kell hősködni, hogy mekkora pofont tudsz adni.

2015. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez leginkább #15-nek szólt.
2015. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

15-nek igaza van.


Anyám 48 éves, de mikor Ő volt általános iskolás még a tanárok verték a gyerekeket.Nézték a körmüket,és amelyiknek koszos volt vonalzóval elverték a körmét.

Sőt még ha a feladatot kérdezték tőle és nem tudta akkor is egy pofont kapott.Egy néni is mesélte hogy a térképen megkellett mutatni hol van Budapest ha rosszul mutatta nádpálcával elverték a kezét.


Sőt még általánosban nálunk is volt egy tanárnő aki nyakon vágott egy fiút mert hülyéskedett órán.

Erre a srác hisztizett,állítólag szóltak az igazgatónak de a tanárnő mellé állt.

Régen nagyobb szigorúság volt.

2015. jún. 17. 08:19
 19/36 anonim ***** válasza:
92%

Ha az én anyámat szidná két hülyegyerek akkor én felrúgtam volna őket.


25F

2015. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
31%

18, mielőtt teljesen elöntik szemünket a nosztalgia könnyei: ugye te sem hiszed, hogy egy ilyen tekintélyelvű rendszerben itt fórumozgathatnál? A lelkesen bólogató #10-es pedig akkora körmöst kapna a helyesírásáért, hogy attól koldul.

(ezzel nem azt mondom, hogy optimális, ami most van, sok tanár gyakorlatilag eszköz nélkül a hülyegyerekkel szemben)


Az egész rendszer egy dologra volt jó: könnyen kezelhető, hűséges kis honpolgárok kinevelése, akik minél görcsösebben igyekeznek megfelelni az aktuális hatalom számára. Mellékhatásként tele lett a társadalom idegileg totál lestrapált emberekkel.

2015. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!