Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok hogy...

Nagyon szemét vagyok hogy megütöttem?

Figyelt kérdés

Tegnap megyünk a busszal anyámmal.

Felszállt 2 lány 8 év körüliek lehettek.Az egyik beszólt hogy " Mit nézel?" És pofákat vágott,nagyon tenyérbe mászó arca volt,Leültek a buszon még forgott oda és röhögtek rajtam,és beszélgettek.De emúgy nem is néztem,csak rápillantottam.Na mikor leszálltunk tovább csinálta erre oda mentem,megmondtam neki. " Mit nézek? Az anyád pi*áját!"

És a vállára ütöttem ököllel,a nyakát akartam csak nem találtam mert éppen ment előttem.

Erre elszaladtak másik villamos megállóba.Anyám azt mondta jól tettem.De nekem furdal a lelkiismeretem.


18/L



2015. jún. 17. 05:08
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Rendőrt hívni ugyan már? De sok álszent jár ide.

Semmi bajuk sem lett.Még olyan erősen sem ütöttem.Sztem is valóban megérdemelték.Ha az anyjuk nem tanította meg.


Képzeljétek van rendőr ismerős bár falun él.41 éves,alezredes,

Mondta van egy 12 éves lány ha nem teszi a kezét a szája elé mikor ásít szájba vágja.

Ő is mondta hogy a mai fiatalok nagyon szemtelenek,őt is csak úgy letegezik a 14-15 éves kölykök. Ő meg mondja nekik hogy otthon az anyjukkal beszéljenek így.

2015. jún. 17. 22:27
 32/36 anonim ***** válasza:
37%
Sosem ütöttem senkit fegyelmezés céljából, de téged már lassan jól szájba vágnálak, mert egyre idegesítőbb vagy, kedves kérdező.
2015. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Én is téged! Ha nem tetszik az irásom ne olvasd!

Érted?

2015. jún. 17. 22:42
 34/36 anonim ***** válasza:
39%

Muszáj lenne megtennem anyádék helyett, ha már nem igazán neveltek meg. Egy tizennyolc éves gyerek még amúgy is formálható, manapság különösen.


Ja, hogy nem tetszik, ha más is a te szabályaid szerint játszik?

2015. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Te normális vagy mit kötekedel itt velem?

Még is mit írtam ami neked nem tetszik?

Mindegy nem is érdekel egy anonim troll id*ótával nem társalgok.

2015. jún. 17. 22:53
 36/36 anonim válasza:
Jól tetted! Magukkal foglalkozzanak! Én is ezt csináltam volna!
2017. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!