Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok hogy...

Nagyon szemét vagyok hogy megütöttem?

Figyelt kérdés

Tegnap megyünk a busszal anyámmal.

Felszállt 2 lány 8 év körüliek lehettek.Az egyik beszólt hogy " Mit nézel?" És pofákat vágott,nagyon tenyérbe mászó arca volt,Leültek a buszon még forgott oda és röhögtek rajtam,és beszélgettek.De emúgy nem is néztem,csak rápillantottam.Na mikor leszálltunk tovább csinálta erre oda mentem,megmondtam neki. " Mit nézek? Az anyád pi*áját!"

És a vállára ütöttem ököllel,a nyakát akartam csak nem találtam mert éppen ment előttem.

Erre elszaladtak másik villamos megállóba.Anyám azt mondta jól tettem.De nekem furdal a lelkiismeretem.


18/L



2015. jún. 17. 05:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
76%

Aki nem adja meg a tiszteletet másoknak ne csodálkozzon ha kap a fejére. E hülye kölköket nem tanították meg erre, azt kapták amit érdemeltek. Ugyanakkor - hogy magamnak ellentmondjak - a gyerekek is különbözőek, vannak amelyeket hiába nevelnek és csak remélhető hogy egyszer benő a fejük lágya.


De hát ez van, ne legyen lelkiismeret furdalásod, azt tetted ami helyes, azért mert a másik fél hülye neked nem kell elviselned a hülyeségét. Persze ha hasonló helyzetet megtanulod kevésbé agresszívan kezelni az nem hátrány. :)


Mindenesetre baja senkinek sem lett és ők talán legközelebb kevésbé lesznek pofátlanok vadidegenekkel szemben. Csak gondolom hogy mennyire felidegesíthettek ha olyat tettél ami utána lelkiismeret furdalást okoz.

2015. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Egyszer apummal voltam a játszótéren, olyan 9 éves lehettem. Épp hintáztam, amikor egy kisfiú elkezdett játszani a labdámmal. Persze, hagytuk, végülis miért ne? Aztán elrúgta, és nem ment utána. Apum mondta neki, hogy nyugodtan játszhat, de hozza vissza. A gyerek nem ment. Utána apum keményebben rászólt (de nem ért hozzá, vagy ilyen...), mire a gyerek sírni kezdett, és futott az apjához. Az meg, a nagy izomagy megjelent, és közölte, hogy a gyerek semmi rosszat ne tett. És mondta neki, hogy rúgja még messzebb. A kisfiú meg nyilván a labdához ment és mégjobban elrúgta...

Akkor nagyon dühös voltam a gyerekre, de visszanézve nem ő volt a hibás, hanem az apja... A mai kicsik nyagyon szabadjára vannak engedve... Én szeretem a gyerekeket, de szerintem egyik sem hal bele egy tasliba, de lehet, hogy megtanulja a helyes viselkedést.

Annó én is kaptam egyet-egyet. Mégis, vagy pont emiatt, nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Hálás vagyok nekik, hogy megneveltek.

Neked pedig, kérdező, ne legyen lelkiismeret furdalásod... Viszon legközelebb, szerintem ne üsd meg, ez a szülő feladata, amit úgy látszik elhanyagolt.

2015. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
26%

Kíváncsi lennék, a sok odacsapós igazságosztó mit érezne, ha az ő gyerekét üti meg egy random felnőtt, mert épp bunkónak találta.


Kíváncsi lennék, merne-e bármelyikük a buszról leszállva megütni-e egy felnőtt embert, mert épp bunkónak találta.

2015. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
73%

Hát, tudod 23-as, ha az én gyermekem majd így viselkedne, nem várnám meg, hogy a másik felnőtt szóljon rá. Szerintem az a szülő szégyene is, ha a gyerek így viselkedik.

Viszont én is azon a véleményen vagyok, hogy más gyerekét nem jó megütni. Főleg felnőttként. De ez nem változtat azon a tényen, hogy némelyek nagyon elszálltak, és megérdemelnének az anyjuktól egy pofont.

2015. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
44%

Locsesz!

Az anyjuktol, nem egy vadidegentol.

2015. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
23%

Valószínű, hogy ha pofátlankodnak velem és nem hagynak békében, én is szigorúan rájuk szóltam volna, de azért ez nagyon nem ugyanaz, mint megütni, különösen idegenként.

23 voltam.

2015. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, te ideggyenge vagy. Nyolcéves gyerekeket nem tudsz szavakkal legyőzni, nem tudtad volna őket megszégyeníteni, neked csak az ütés a fegyvered? Ennyire kevés eszed van?
2015. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
7%
Igen, kurvära szemét volt, ilyet semmikor sem lehet neked csinálnod. Agyilag te is 8 éves vagy, hogy 1 leállsz vele vitatkozni 2 íyg beszélsz 3 megütöd. Ha ott lettem volna biztosan hívom a rendőröket.
2015. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
31%
Ott a pont 23-as!
2015. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
54%
Megérdemelték.
2015. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!