Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Nincs ötletem.

Figyelt kérdés

Elértem a fiatalkorom végére, persze még mindig fiatal vagyok, mert a 30 az nem sok, nagyjából megvan minden, amire szükségem van, és dilemma előtt vagyok. Volt nemrég egy lány, akivel annyira összeillettem, hogy az valami hihetetlen, de csak 1 éjszakás csókolózás volt. Ő már a múlté, de ilyennel még nem találkoztam életem alatt, és vele el tudtam volna képzelni egyből a családot.

Nem tudom, hogy kezdjek családban gondolkodni, vagy utazgassak. Mindkettő rossz és jó is egyszerre. Ha azt mondom, hogy elutazok a kedvenc helyeimre, az szuper és talán még élvezném is, viszont eltelne még jó pár év, és belezuhannék a kapuzárási pánikba, vagy egyáltalán nem találnék már gyerektelen korombeli minőségi nőt. Vagy kezdjem el megtalálni azt a lányt, aki után nagyon kell kutatnom, találjam meg, legyek boldog, vállaljak családot, és onnantól ne legyen egy nyugodt percem se, ne tudjak kikapcsolódni, bulizni szakmabeliekkel, stb...

Van még valaki hasonló cipőben?


2015. jún. 25. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"minőségi nőt" LOL


NE keress. AMi jön, az jön. Bulizni, szakmabeli emberekkel beszélgetni meg nem csak a te vágyad, hanem a leendő partneredé is. Tudod, a normális nők nem csak szülni akarnak és háztartást vezetni.

2015. jún. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mumusan ***** válasza:

Minőségit nem csak a gyermektelenek között találsz :)

Ha rátalálsz oly mindegy lesz hogy szakmabeli-e vagy van-e gyerek. Ha valakivel egy hullámhosszon vagy, akkor sokminden Fontosnak hitt dolog eltörpül.

Utazgatni egyedül unalmas lehet. Jobb szerintem előbb párt választani, aztán vele utazgatni. Plusz attól hogy van kedvesed, még eljárhatsz kikapcsolódni a haverokkal, a kettő nem zárja ki egymást. 30 éves vagy, most vagy a toppon, ennél nagyobb esélyed nem hiszem hogy lesz a nőknél. És ha családot is akarsz azt se 40 évesen kellene kezdeni. Elrepül az idő. A gyerek mire 20 lesz, te 60. Együtt bulizni már nem fogtok.

2015. jún. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

30 evesen meg nem vagy lemaradva semmirol, de ha eddig meg nem volt egy komoly kapcsolatod sem, akkor azert illene elkezdeni koncetralni a parkeresesre. Persze csak ha akarsz csaladot.


"vállaljak családot, és onnantól ne legyen egy nyugodt percem se, ne tudjak kikapcsolódni, bulizni szakmabeliekkel"


Erdekes elkepzeleseid vannak a csaladi eletrol :)

2015. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"egy lányt akivel annyira összeillettem"


Annyira, hogy csókolóztatok... Ha nálad ez az összeillés mércéje, akkor nem a fiatal korod végén tartasz, hanem egy éretlen kisfiú vagy...

2015. jún. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző +1


Mi lenne,ha utazgatnál és mindeközben találnád meg a nagy Ő-t?

2015. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is: a nőkre ne úgy tekints, mint valami árucikkre.

"Minőségi.."

Attól, hogy valakinek van már gyereke, attól nem lesz hulladék, selejt.

Másodszor: Ha az ember családot alapít, lehet boldog, utazgathat is. Egy kellemes környezetben pedig az ember nyugodt.

A család nem egyenlő azzal, hogy nincs nyugodt perced, nem tudsz kikapcsolódni, bulizni.

Bár ha neked az ilyesmi a korlátlan mennyiségű dugást jelenti, akkor viszont de, egyenlő azzal.


Én azt mondom, hogy inkább utazgass, mert a leírásod alapján még nagyon gyerek vagy, éretlen és buta.

Ne tegyél tönkre semmilyen nőt azzal, hogy magadhoz láncolod.

2015. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A családot meg a nő keresést nem szabad erőltetni. Akivel tényleg boldog vagy és összeilletek, azzal magától és természetesen fog menni mindent. Csak a társadalmi elvárások miatt ne erőltess egy kapcsolatot, mert akkor összejössz olyannal, akivel nem leszel boldog.


Férfiként meg az önmegvalósításra koncentrálj, egy nő nem lehet az életed célja.

2015. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mennyi nyomorult, megsavanyodott hozzászóló... Tisztelet a 3asnak.

De, igen, egy nő selejt a gyerek után egy normális férfinak, vagy teher. Ne legyen gyereke. Utazás közben megtalálni? Nagyon jó, majd legyen a párom Las Vegasi. Idióták.

2015. jún. 25. 12:51
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os: utazni csak egyedül akarok, a volt páromnak is az volt a baja, hogy ő nem engedheti meg magának.


7-es: köszi jól mondod!

2015. jún. 25. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:

A nem normális "férfiaknál" selejt egy olyan nő, amelyik szült már.

Bár nem lepődök meg, nem vagy valami intelligens, sőt.

Előbb utóbb meg úgyis találsz valakit, aki elég alacsonyan van a szintedhez, ugyan úgy a selejt kategóriában, szóval hajrá. : )

2015. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!