Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti feladtátok az álmaitokat?...

Ti feladtátok az álmaitokat? Beletörődtetek a sorsotokba? 40n

Figyelt kérdés
Szerettem volna saját vállalkozást, sokat utazni, nyelveket tanulni, kényelmes házban élni egy nyugodt helyen és ezekből eddig semmi nem valósult meg.

2015. júl. 3. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen felmondtam, és belevágtam. Egyelőre még az út elején járok, de nem törődtem bele a sorsomba.

A környezetemben azonban sajnos kevés ilyen pozitív hozzáállást látok, annál több fásultságot, így én is nehezen szántam rá magam.

2015. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az én szüleim nem támogatják az életcélom, miszerint Japánba költözök, és képregényrajzoló leszek, de én csakazértis! Ha van vér a pucádban, te is megvalósítod az álmaidat.
2015. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember almai 40 eves korara atalakulnak. 12 evesen arrol almodoztam hogy vadaszpilota eszek, 16 evesen meg arrol hogy gazdag ember.


Most 40 evesen egyik sem izgat kulonosebben, a vadaszpilotasagrol kiderult hogy nem is vonz, anyagilag meg elertem amire egy atlagember vagyhat, ha ez a helyzet megmarad tartosan azzal teljes mertekben elegedett leszek.


Manapsag arrol almodozom hogy megmarad az egeszseg, a csalad. A tobbit megoldjuk.

2015. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fëlyne Banshee ***** válasza:
94%

Én azt vallom, hogy sosem késő.

40 évesen pedig még nagyon nem vagy öreg semmihez.

Mi az hogy beletörődni a sorsodba? Senkinek nincs megírva előre az élete, azt te alakítod és amíg élsz és lélegzel, addig képes vagy formálni az életed.

Nyelveket tanulni már ma is elkezdhetsz.

[link]

A többit pedig igyekezz kialakítani, rengeteg vállalkozást segítő állami támogatás van már. Satöbbi. Ne add fel, soha! Én számítok rád! :3

2015. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az álmok azért vannak hogy megvalósítsuk őket.Hajrá,kapd össze magad és gondolj a NIKE reklámra:Just do it!


Lee Harvey Oswald

2015. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos szerettem volna lenni, de most már 27 évesen késő. Nem engedhetem meg magamnak, hogy nappalin tanuljak kb. 5 évet.
2015. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Amikor Karl Benz bemutatta a nagyközönségnek az első 3 kerekű működőképes benzines verdáját 1886. július 3-án közel 42 éves volt,és 9 évet áldozott az életéből a megvalósítására.


Kolumbusz Kristóf 41 évesen fedezte fel Amerikát 1492-ben,és 7 éves munkája volt benne.


Enzo Ferrari az első utcai 100%-ban saját tervezésű,és építésű verdáját 49 évesen mutatta be 1947 tavaszán.


Amikor Levi Strauss 1873-ban Jacob Davisszel szabadalmaztatta a farmernadrágot,Levi 44 éves Jacob 43 volt.1870-ben készítették az első darabokat,és 3 évig tökéletesítették mire elnyerte végső formáját.

A korabeli "szakemberek" azt ajánlották nekik hogy vonuljanak elmegyógyintézetbe,mert 10 darabot nem fognak tudni eladni a nadrágból.A többi pedig már történelem.


Lee Harvey Oswald

2015. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Sajnos nekem már nincs sok erőm változtatni, de még reménykedem.
2015. júl. 4. 06:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig nem szabad feladni. Lehet ez most kemenyen hangzik, de nem remenykedni kell, hanem belevagni. Ne vesztegetsd az idodet.


Nehez lesz, az biztos, de tuzz ki celokat és valositsd meg. Ha tenyleg akarod, meg tudod csinalni.

2015. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!