Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak akik nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak akik nem is keresnek párt ti tényleg nem akartok senkit vagy csak beletörödtetek a sorsotokba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem keresek, mert nem akarok :P
2014. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám, hogy nem akarok, inkább csak azt, hogy jelenleg nem érzem magam késznek egy komoly kapcsolatra, másmilyen pedig nem érdekel.

Jól elvagyok magamban, és nem zavar a dolog annyira, hogy tegyek ellene.

2014. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem csak beletörődnek!

Mert egy egészséges ember vágyik egy társra!


18f

2014. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
En harom evig voltam egyedul. Nem kellett senki, elveztem az eletem. 27-30 eves koromig, nem kivantam meg senkit, ha a szexre is vonatkozik a kerdesed. Aztan megismertem azt, akivel maig egyutt vagyok. Amugy nem kerestem. Harom evig buliztam, nyaraltam, baratokkal logtam stb.
2014. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyelőre nem akarok. Miféle beletörődés? Lenne, ha akarnám. De még nem állok készen rá, leginkább azért, mert még a sebeim nyalogatom... Ráérek!
2014. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én jól érzem magam egyedül is, csak azért nem fogok összejönni vkivel, h legyen, de nem zárkózom el senki elől sem. De nem is keresgélek. Ha jön, jön, ha nem, nem, egyszóval les zarom:D
2014. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os megírta a gondolataimat:D Nekem most viszony kell, párkapcsolat nem. Majd ha találok értelmes, számomra megfelelő egyedet, elgondolkodom egy tartós és tartalmas viszonyon, de kapcsolatot nem hiszem, hogy akarok mostanában. Beletörődni semmibe nem kell, nem is fogok, párt találni amúgy is macerás, majd ő rám talál, de ha nem , úgy is jó, nekem nem hiányzik:)
2014. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Attól mert valaki egyedül van, nem jelenti azt, hogy beletörődött. :) Én is 1 éve vagyok egyedül, és jól elvagyok magamban, pedig néha-néha adódnának lehetőségek, de most jobb így.

Jelenleg autóra gyűjtök, így minden pénzt félre tudok tenni. Persze vannak olyan napok, mikor jó lenne este valaki mellé lefeküdni, de majd eljön az is, nem erőltetem. :)


28/F

2014. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen szöveg ez hogy beletörődtek meg egészséges. Hadd döntse el mindenki maga, hogy mi egészséges. Vannak emberek akik csak azért vannak együtt valakivel, mert támaszra van szükségük, túl gyengék a saját lábukon megállni. Nem érdekli őket, hogy a kapcsolatnak vége vagy soha sem volt, csak maradjon meg a biztos semmi. Vagy a társadalmi normáknak akarnak eleget tenni, mert ugye ha valaki egyedül él ott biztos nem stimmel valami, biztos egy beteges alak.


Igencsak szomorú sors vár arra aki fél az egyedülléttől...


A kérdésre visszatérve nem arról van szó, hogy valaki nem akar párt találni, hanem még nem érzi magát késznek egy kapcsolatra vagy sebei vannak, amikkel nem akarja egy másik ember életét is megkeseríteni vagy még vár a megfelelő emberre. Az ilyen embereknek adatik meg a boldog, egészséges kapcsolat. Idővel persze.


De itt sem szabad átesni a ló túlsó felére, mert van aki nagyon válogatós vagy túl zárkózott.

Az embernek a párkapcsolat mellett ezer és egy célja, álma lehet. De ezt az egyszerű szürke kis ember nem értheti meg. Hiszen van akinél az önmegvalósítás a családalapítással és gyerekcsinálással kimerül. Ez ugye a társadalmi norma. (Ahhoz hogy valaki ne legyen beteges) Aztán ahogy a társadalmi normának eleget tett észre kell vennie, hogy az élete nem ér egy zseb sz.rt.


Mindenki maga dönti el, hogy mit akar kezdeni az életével...

2014. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 18/L
2014. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!