Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki rosszat...

Miért akar mindenki rosszat nekem? Több lent

Figyelt kérdés

lehet rossz kategóriába írom a kérdést szóljatok rám ha így van


a lényeg nő vagyok és nem szeretem a gyerekeket csak ha nincs velük gond de akkor se mindig van türelmem hozzájuk és feltudom mérni magamba hogy én tényleg nem vagyok anyának való és ezt azóta tudom mióta megszülettem mindenki azt hitte ha felnövök megváltozik a véleményem pedig csak egyre jobban megerősödött bennem a tudat h nekem van igazam meg ebbe a világba gyerek most komolyan?


erre mai napig a családom, a barátaim és még az élettársam is szeretne gyereket meg unoka meg stb és senki nem érti hogy én NEM akarok szülni anyukám azt hiszi félek ettől pedig nem erről van szó


de miért nem dönthetek én a saját életemről? (erre senki nem kényszeríthet)max örökbe fogadok egy 5 évest had örüljenek

és még csak a kihalás veszélye sem fenyegeti az emberiséget szóval megint ne értem mire jó ez nekik



lehet velem van a gond de én nem szégyellem kimondani a véleményem még ha egyedül is vagyok ezzel senki sem egyforma vannak tőlem rosszabbak is

pl megszültek erre kidobják,megölik saját gyereküket stb


2015. júl. 7. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
miért hiszik hogyha nőnek születtem akkor szülnöm is kell mert az egy jó dolog és hogy minden nő anyának való?
2015. júl. 7. 12:04
 2/5 anonim válasza:

Ezt nem lehet tudni :( Kérdezd meg tőle :-) Élj egyedüli életet és csináld azt amit szeretsz! Hány éves vagy?


Remélem tudtam segíteni :)

2015. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok

lehet az lesz remete életet fogok élni :)

2015. júl. 7. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik ilyen lány aki nem akar gyereket? Félre ne értsd pozitivat adok neked.Nem tudom hogy a média vagy a tradició vagy a világunk miért erölteti ezt a gyerek témát. Egy gyerek rengeteg gondal jár és az ember minek kötné le magát,most nemtöl vagy kortól függetlenül,nem de? Én is igy gondolkodok ahogy te.
2015. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én így gondolom végre vki aki egyet ért velem utolsó
2015. júl. 20. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!