Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még értelme az életemnek...

Van még értelme az életemnek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem már nem szeretnék tovább élni. Az okok:

Velem kivétel nélkül minden ember szemét. Belehazudnak a szemembe,sunnyognak,kibeszélnek,kihasználnak,de még annyi se jut hogy belájkolja valaki facebookon a képeim. Legutóbb az történt hogy a szerelmem baráti társasága élőben szavazást tartott arról,hogy bevegyenek-e a közös bulikba vagy sem és arra esett a választás,hogy nem. Oké,ne foglalkozzak velük,de ha velem mindneki ezt csinálja!!! A munkahelyemen se bírnak,a családom se szeret. Nem sikerült bejutni arra a szakra egyetemre,amire szerettem volna és azt kapom hogy idióta vagyok válasszak könnyebbet ne küzködjek. Mi a franc baja van velem az embereknek mégis? Igaz hisztis vagyok,meg talán túl közvetlen szeretni szoktam mindenkit és viccelődök és beszélgetek,de rosszindulatú meg ilyen hazug nem szoktam lenni. Van ennek a létnek amúgy értelme?


2015. júl. 22. 03:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van , csak kerüld el az ilyen embereket plusz szerezz egy kutyát hihetetlen hogy mennyi szeretetet,hűséget adnak :)
2015. júl. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben csak elgondolkoznék rajta,hogy mit csinálok rosszul,ha már ennyien utálnak!!!Valamin lehet hogy változtatnod kéne.Olyan van hogy néhány embernek nem vagyunk szimpik,de hogy mindenkinek????!!
2015. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

"de még annyi se jut hogy belájkolja valaki facebookon a képeim"

Ennél a pontnál már gondolkodóba estem, hogy egy bizonyos értelmi szint lehet, hogy hiányzik...

2015. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Tarts ki, ezek a korszakok is elmúlnak egyszer. Ha a barátnőd ilyet csinált, akkor nem méltó hozzád. A facebookkal meg ne foglalkozz, ott is hülye emberek vannak, csakúgy mint máshol :D Gondolj arra, hogy az a rossz, amit veled csinálnak az emberek, nem hozzád, hanem hozzájuk tartozik, szóval ez mindent el is árul róluk!
2015. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!