Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire fura az értékren...

Miért ennyire fura az értékrendem és miért mondják rám, hogy pénzéhes K vagyok?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok,túl a féktelen bulizós,pasizós,lazulós korszakomon.


Jó állásom van,örököltem egy lakást amit szépen felújíttattam,és egy kis spórolt pénzel is rendelkezem.Nem vagyok modell,de odafigyelek a külsőmre.


A pasik/srácok/férfiak miért nem fogják fel,hogy nekem FÉRFI kell!!! Olyan akinek van állandó munkája,lakása,éretten viselkedik és éretten öltözködik. Miért nem fogják fel,hogy nem kell egy anyucival élő,csóró alkalmi munkás,strandpapucsos,színes pólós "kölyök". Miért hiszik,hogy pénzéhes vagyok amiért kerek-perec lepattintom azt a srácot aki 30+ évesen nem ért el valamit és nem dolgozik vagy ha igen valami csicska munkát végez és reálisan semmi az esélye,hogy valaha vigye egyről a kettőre?



2015. júl. 29. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Ez így teljesen reális és én megértem. De a fiatal lakosság jeletős része csak így vélekedik kell pénz. És ennyi, itt megáll bennük a tudomány és nem tudnak előrébb lépni. Szarnak a tanulásba lesz valami gagyi végzettségük aztán mennek minimálbér körül dolgozgatni aztán síránkoznak, hogy nincs pénz és csak szar iphone 5 re tudtak összekuporgatni meg kunyerálni a szülőktől.
2015. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem mindenkinek olyan az életszemlélete mint amilyen a Tiéd. Lehet ők is elértek valamit amit talán nem vettél észre. Ha ennyi "igényed" van, keress Te egy igazi férfit és ne hagyd, hogy a "srácok" keressenek Téged.
2015. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Kíváncsi lennék, ha nem örököltél volna, most hol tartanál...


Azért ezt is észre kellene venned, hogy nem igen lenne spórolt pénzed, ha lakbérre kellene költened... szerencséd volt. Attól még nem kellene lenézni másokat. Van, aki nulláról indult vagy a nullán van, de az legalább az ő érdeme. Így is nézhetjük. Nem?

2015. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Ha nem örököltem volna a szüleimmel élnék,és a nagyitól örökölt lakáshoz hasonlót a mai áron számolva 31 éves koromra meg tudnám venni hitel nélkül.
2015. júl. 29. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
ja csak örököltél... soha a büdös életbe nem lenne saját lakásod kis anyám. az a csóró meg akit lenézel, az dolgozik nem az irodába lakkozza a körmét mint te kisanyám. ilyen nö nekem aztán nem kéne, becsülje meg azt ami jut, nem ilyen kis elkényeztetett hercegnőcske aki bele potyan a tutiba aztán a dolgozó pólgárt le nézi. De am meghúználak egyszer.
2015. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Végülis, teljesen jogos elvárások ezek. Én ugyanígy gondolom. Ha már van valamim, amit összeszedtem, azt egy lazább mozdulattal egy meggondolatlan partner simán el tudja pöckölni.

Ez a szemlélet nem zárja ki azt, hogy érzelmes és szerethető légy. Csupán óvatosság.

2015. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez eléggé lenéző volt a szegényekkel szemben, remélem tudsz róla. Szerintem arra is alkalmas volt a kérdésfeltevésed, hogy megsértsd mások emberi méltóságát.
2015. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
ja úgy gyüjtené össze a lakásravalót, hogy a fizetését félre teszi meg magára nyalja, az anyjáék meg eltartják, laktatják etetik fizetik a rezsijét 31 éves koráig. ilyen önző semmirekellő léhűtő gyereket agyon kéne csapni
2015. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
el nem tartanálak kérdező úgy kivágnálak a háztól hogy éljél meg a keresetedből albiban mint a macskát sz.rni. de majd 30 éves korodban is a nyakamon lógnál. aha hogyne.
2015. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Én teljesen egyet tudok érteni. 29 éves nő vagyok. Egyelőre albérletben,fizetem a lakástakarékot, hogy hamarosan tudjak lakást venni. Nem vagyok valami kényes plázacica, de igyekszem adni magamra. Dolgozom mióta befejeztem a sulit és külön élek 21 éves korom óta. Ezért nekem is kiábrándító ha egy 30 valahány éves meglett férfi a gyerekszobájában lakik,anyu ellátja és ennek ellenére nincs két forint megtakarítása. Nagyon utálom mikor kedvesen visszautasítom a közeledést és próbál bennem a másik fél rossz érzézeket kelteni,hogy anyagias vagyok stb. Nem erről van szó, de ha én nő létemre ellátom magam egyedül, akkor ezt elvárom a partneremtől is. Nem szeretnék anyja helyett anyja lenni,a párja szeretnék lenni.
2015. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!